Poltergeist (TV seriál)

Horor / Sci-Fi

Kanada / USA, 1996, 88x60 min

Předloha:

Theodore Dreiser (kniha)

Derek de Lint, Helen Shaver, Kristin Lehman, Nicole de Boer, Roman Podhora, Frank Grillo, Zelda Rubinstein, Dominic Keating, Ken Kirzinger, Michael Sarrazin, Chris William Martin, Robert Wisdom, Mark Lindsay Chapman, Floyd 'Red Crow' Westerman, Sarah Strange, Andrew Francis, Karin Konoval, Tanja Reichert, Josh Ryan Evans, Brandy Ledford, Michelle Beaudoin, Zak Santiago, Jane McGregor, Katie Stuart, Simon MacCorkindale, Dean Marshall, Jesse Moss, Peter LaCroix, Gabrielle Miller, David Cubitt, Diane DiLascio, Fiona Hutchison, Jeremy Ratchford, Myles Ferguson, Jordan Bayne, Tara Spencer-Nairn, Sandrine Holt, Lori Hallier, Tamara Gorski, Cary-Hiroyuki Tagawa, Jorge Vargas, Michael Reilly Burke, Rae Dawn Chong, Michelle Harrison, A. J. Langer, Ben Ratner, Tania Saulnier, Katelyn Wallace, Roy Thinnes, John Pyper-Ferguson, Chad Willett, Jessica Walter, Martin Cummins, Daniel J. Travanti, Françoise Robertson, William Sadler, Suki Kaiser, Philip Granger, Aaron Pearl, Kaj-Erik Eriksen, Jeff Kober, Tom Schanley, Wally Dalton, Allison Hossack, Crystal Chappell, Michael Rogers, Yanna McIntosh, Susan Hogan, Sarah-Jane Redmond, Rosemary Dunsmore, J.C. MacKenzie, David Lovgren, Ocean Hellman, Eric Keenleyside, William MacDonald, John Novak, Benz Antoine, Scott Vickaryous, Ryan Francis, Derek Hamilton, Ellie Harvie, Brian George, William Morgan Sheppard, Michael Kopsa, Jerry Wasserman, Kevin McNulty, Peter Bryant, Virginia Capers, Elizabeth Shepherd, John B. Lowe, Daniel Pilon, Henry Beckman, Chilton Crane, Don Thompson, Stephen E. Miller, Dean Wray, Brent Stait, Kim Kondrashoff, Frank Moore, Martha Henry, Alan Rachins, Fab Filippo, Don MacKay, José Vargas, Angela Moore, Gillian Barber, Ally Warren, Johanna Marlowe, Scott Heindl, Ingrid Torrance, Ken Kramer, Kerry Sandomirsky, Glynis Davies, Sheila Moore, Lori Triolo, Terence Kelly, Maurice Godin, Heather Hanson, Eve Brenner, William deVry, Alec Willows, Chantal Strand, Stefan Arngrim, Brian Jensen, Chad Todhunter, Geordie Johnson, Christina Jastrzembska, Tony Dean Smith, Zachary Ansley, Malcolm Stewart, Joel Palmer, Deryl Hayes, Andrew Johnston, Michael Puttonen, Terry David Mulligan, Sheila Larken, Matthew Walker, Frank Charles Turner, Tim Dixon, Bruno Verdoni, Neil Denis, Tamsin Kelsey, Colleen Rennison, Marya Delver, Ron Halder, Darcy Laurie, Marie Stillin, Kate Robbins, Laurie Murdoch, Alison Matthews, Kirsten Robek, Mark Acheson, Andrew Kavadas, Gary Jones, Miguel Fernandes, Alex Diakun, Peter Flemming, Kevin Blatch, Rebecca Toolan, Anthony Ulc, Anthony Harrison, Ben Cardinal, Stewart Finlay-McLennan, Camille Mitchell, Lloyd Berry

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

Jeden z najlepších hororových seriálov. Nie všetky časti sú dokonalé, ale niekoľko desivých sa nájde. U mňa je to nostalgia, takže dávam plný počet. Pripomenul som si prvú sériu. Pilot (1) **** Pilot (2) ***** Sins of the Father ***** Town Without Pity ***** The Tenement ***** The Twelfth Cave *** Man in the Mist ** Ghost in the Road *** Doppleganger **** The Substitute **** Do Not Go Gently *** The Crystal Scarab *** The Bell of Girardius **** Fox Spirit *** The Thirteenth Generation * The Dark Priest *** Revelations ***** Bones of St. Anthony ** The Inheritance **** The Signalman ** The Reckoning *** A Traitor Among Us *** 2. SÉRIA: The New Guard ** Black Widow *** Lights Out **** Spirit Thief *** The Gift *** Transference * Dark Angel ** Lives in the Balance *** Rough Beast ***** Ransom **** Finding Richter ** Repentance ** Devils Lighthouse *** Lullaby **** Silent Partner *** Shadow Fall *** Mind's Eye * Fear ***** Someone to Watch Over Me ** Let Sleeping Demons Lie **(29.9.2010)

• sportovec

Tahle duchařina se s poměrným zdarem snaží sobě i divákům předstírat vědu i tam, kde si stereotypností scénářů jednotlivých epizod už koleduje o parodizující vyznění. V rámci tohoto podivného žánru patří k tomu lepšímu. Obecně ovšem platí, že nabízí - a také poskytuje - zážitky silně rekreačního charakteru. V tomto ohledu je seriál "neprůstřelný". Toto věcné ocenění si určitě zaslouží.(31.7.2008)

60% - Dívali jsme se na tenhle seriál se sestřenkou, když jsme byli mladší a dost jsme se báli! :) Jak by tomu bylo nyní vážně nemůžu odhadnout, ale byl bych rád, kdyby se Poltergeist ještě někde objevil a já se mohl podívat, co mě to v dětství tak děsilo a bavilo zároveň...(3.10.2008)

Thriller , který vás uvrhne do nepochopitelného světa temných a smrtících sil.Tajná společnost zapojená do boje s paranormálními jevy , se utká s démonem , schopným otevřít bránu pekla.(15.12.2006)

Suhlasim s riccim.s,je to jeden z najlepsich ducharskych ci hororovych serialov.Dodnes nan spominam,ako ma uchvatil,ked som ho videl prvy krat na Markize pred mnohymi rokmi.Skoda,ze ho ziadna z nasich tv stanic od vtedy nezopakovala.(29.12.2012)