Alien: Alone

Noah Miller

Kostýmy:

Chantal Filson

• tron

Fajn (i s prispením kultovej hudby zlovestné a nepríjemné), ale vzhľadom na zápletku prevládla wtf pocit z kuriózneho deja.(29.4.2019)

• Shakers

Príbeh trochu Covenant, pekná práca s kulisami, ale vo výsledku slabé - https://www.youtube.com/watch?v=ApNPbQxMFtk 45%- 2*(21.6.2019)

• corpsy

Takže v tomto prípade, to bude to najhoršie na koniec. Snaží sa to pripomenúť atmosféru alienovského univerza, ale veľmi chabým spôsobom.(27.4.2019)

• Disease

Hodně divný scénář.(25.7.2019)

Alien Anniversary.(17.8.2019)

• Likan7

Ten feeling je parádní. Proč sakra nejde natočit novodobý film z vetřelčího univerza tímhle stylem? Hudba, atmosféra, retro.. Vše na jedničku. O scénáři a příběhu mluvit raději nebudu, to je trochu wtf.(8.5.2019)

• maruna0007

Závěrečný kraťas je zároveň ten nejhorší. Vůbec jsem nechápal o co tam šlo, nebo o co se tvůrci snažily. Nuda a nuda. V tomhle dílu se jen kecá. Vlastně je to takový klidný, i hudba byla strašně v pohodě, jako by nešlo o horor. Ten závěr WTF? No kdybych to měl shrnout, tak kraťasy byly zajímavé, některé slabší a některé velice působivé, tak že by si režiséři těch dílů zasloužily i více. K 40. výročí Aliena dobré. Ale teď už by to chtělo pokračování toho Covenantu, chci vidět to napojení na prvního Aliena! :-D(5.5.2019)

• celticek

Natočit kraťas je určitě jednodušší než celovečerní film. Dobrá hudba, taková klasika. Všechny vesmírné lodě se dost povedly, asi to v dnešní době není vůbec problém. Konec i celá zápletka je hodně originální, ale proč ne. Už mě unavuje to samé pořád dokola. Celkově je to ale asi druhý nejslabší díl.(8.5.2019)

Povedenej a docela i vtipnej nápad z vetřelčího vesmíru, proč ne.(27.4.2019)

Hm... Slabší filmek v sérii. Velké plus za Jamese Paxtona! Více v recenzi s hostem: https://www.youtube.com/watch?v=s49Poqfc1R8(4.8.2019)

• Ric007

Nesmyslný. Divně napsaný.(4.6.2019)

• Rumplcimprca

Tak na tom je zajímavý jen že tu má roličku James Paxton (syn Billa). Ale podle všeho je každý android pošahanec co rád experimentuje s vetřelci a lidma - fakt už trapný! Ash jasná klasa, David už za hranou klišé a tahle ošklivka už vyloženě trapas (andoidka v Harvest alespoň vzdává úctu tomu charakteru, tady se to jen tupě vykrádá).(12.8.2019)