Sleepaway Camp II: Unhappy Campers

Sleepaway Camp II: Unhappy Campers

Horor / Komedie

USA, 1988, 80 min

• petero

Vďaka tomu že vieme kto je vrah, je Unhappy Campers beznapäťová záležitosť, pretože vždy vieme kto bude obeť a vôbec nie je dôvod sa o ňu báť. Vo FRIDAY THE 13TH sme netušili na koho Jason nakoniec zaútočí, tu je to jasné. Mordy sa odohrávajú po väčšinou mimo záber a sú nezáživné. Postavy sú bezcharakterné a tak im prajeme skorú smrť, nech už sa niečo deje. Zmienená zábavnosť snímku ma minula veľkým oblúkom asi takým, že až raz som si všimol, že tu chcel byť tvorca asi vtipný, ale snaha nulová. Typický pozrieš a zabudneš film.(19.8.2008)

Jednička závěrem šokovala, ale jinak to byl takový průměr a hlavně mi vadilo, že většina hlavních hrdinů nebyli ti tradiční teen 16-19, ale fakt děti okolo 12-13. Tenhle díl mě ale skutečně mile překvapil. Hodně koz, humoru, spousta vražd, v podstatě od začátku až do konce, celý vyhlazený kemp. Angela mě bavila, byla vtipně pošahaná. Například jí v jedné scéně nefungovala motorová pila, tak oběť ušetřila, aby jí zabila o den později. Jindy si zase jedna černoška začala hrát na detektiva a vyžvanila Angele všechny nesrovnalosti, no a ta tam v chatce dobré 2-3 minuty hledala nástroj, kterým by oběť zbavila života. Nakonec našla strunu od kytary :D. No a takovejhle fórů tam bylo plno. Rukavice Freddyho Kruegera, Jason v masce jednoho kluka, Angela převlečená za Leatherface. Taky mi přišlo strašně vtipné (to myslím v dobrém), jak asi v polovině filmu ubylo tak 10-12 lidí, vlastně jedna dívčí chatka pro 8 holek zůstala až na hlavní hrdinku prázdná a nikomu to vlastně nebylo divné. Angela vždycky: "Já je poslala domů". No tvl, prostě bez chyby. Tak dobrou noc táborníci!(26.10.2018)

Angela se přesunula do jiného campu a může to začít. Dostala jsem krámy. Ty jsi měla přece minulý týden. Jo dostala jsem je znovu, máme to v rodině. - Jelikož slashery od roku 2000 až po teď mám ne většinu ale fůru zhlédnutých a nemůžu se dohledat k dalším tak jsem si řekl že se začnu dívat na 80s slashery. SC2 je dosti podobný jako první díl. Tím pádem hodnotím stejně.(2.3.2017)

Druhý diel pokračuje v nastolenom trende a možno ho ešte dokonca prekonáva. Ako? Viac vrážd ktorý sú ešte komediálnejšie , viac ,,brilantných,, hereckých výkonov, viac ,,prekrásných,, a veľmi ,,zmysluplných,, dialógov. No ak jeden vie čo od toho čakať nie je to nič iné ako úplne jednoducho zhltnuteľný shasler. Nie moment. Je to komédia. :D(13.3.2011)

• Alexandre

Až při sledování Unhappy Campers jsem si uvědomil, jak byla jednička skvělá. Tohle je docela velký pokles oproti zábavnému prvnímu dílu. Scénář je slabota, postavy nesympatické, veškerý pokus o vyvolání napětí končí špatně a vraždy nejsou dvakrát vynalézavé a efektivní (možná snad jen v posledních minutách filmu). Takže vyzdvihnout by se daly snad jen Angeliny hlášky, které mě opravdu pobavily a to prostředí, pro podobné kempy mám slabost. Nuda, ale pokud se to nebere příliš vážně, tak se na to dá pořád koukat.(22.12.2010)

No tak to už bylo mnohem lepší než první díl. Pořád se morduje všemi možnými způsoby a prostředky, díkybohu se film sám sebe nebere vážně, Angela likviduje bez milosti všechny a dokonce si hraje na své vrahounské kolegy ze sérií Pátek Třináctého apod. Takže spokojenost, je to komedie se spousty mrtvol.(14.12.2013)

• Worry77

Omlouvám se jestli se to někoho dotkne, ale tento film je prostě kravina. Chápu, že po tom skvělém vyvrcholení minulého dílu všichni chtěli vědět jak to bude pokračovat nebo co se bude dít dál, ale podle mě se to dalo zfilmovat jenom jednou. Nejsou tu herci z předchůdce ani pořádný scénář. Je to prostě o ničem- respektive to je jenom a pouze o vraždách. Jistě to někoho může zaujmout, ale mě tedy rozhodně ne.(31.3.2019)

Americká hororová komedie ( moc jsem se ale nezasmál ) o Andželíně, která je vedoucí tábora a likviduje táborníky, kteří nedodržují disciplínu, řád, souloží nebo jen furt ukazují prsa ( v tomto je vítězkou Valerie Hartman, která má malý fail ve filmu, když při souloži s adolescentním skautíkem v 45. minutě je vidět, že má na sobě kalhotky, které si pak jako obléká ) Pro mne taková milá perlička ikdyž horory nevyhledávám.(12.4.2019)

Pěkná, celkem zábavná, správně naivní, vyvražďovací komedie, bez zvláštního příběhu. Na rozdíl od jedničky v tomhle případě se jedná pouze o vražďení a nic jiného. Ovšem zamrzí, že ačkoliv vraždy jsou páchány celkem originálně, tak nejsou moc vidět. Což je škoda. 65 %(28.8.2011)

Jedno se Angele vytknout nemůže, vždy najde nějaký originální způsob jak někoho odpravit na onen svět, ale všechno mezi vraždami je jen ubohá vata. Nedává ani prostor sžít se s postavami a už se kosí. Dále co filmu nahrává je fakt, že se tu objevila zřejmě nejoriginálnější vražda v dějinách hororu (kadibouda).Jen je škoda, že se tu vůbec nemluví co Angela dělala v průběhu těch let co byla ve cvokárně (je jasný co asi dělala ale film nám mohl trochu nastínit důvod proč je to ještě větší svině/zmrd než dřív). Ale po opětovném shlédnutí se dá mnoho chyb přehlednout a za sexy tábornice a originální mordy dávám 4*.(8.4.2013)

Angela je zpět! Od prvního dílu uteklo několik let a původní tábor Arawak byl uzavřen po událostech z prvního dílu. Angela teď jako vedoucí dbá na to, aby měla v táboře jen samé slušné táborníky a ti kteří porušují pravidla dostanou od Angely dostatečně za vyučenou. Můžete se také těšit na více vražd než v minulém díle. 8/10(4.12.2017)

A je to opět tu, vraždící transexuál Angela opět v akci a skupina táborníků s plnou chutí jako vždy osouložit koholiv a za jakéhokoliv počasí (i když ty výrostky brát trochu s rezervou, většina z nich je vyspělejší a také i starší než samotní instruktoři :-)) ), je hezké vidět akci také z té druhé strany, ze strany vraha,kdy scénář moc nemlží, příprava vražd a také toho,koho má Angela tentokrát v merku. Na vraždy je příjemné se dívat, ač nejsou tak dokonalé, na svou dobu příjemné podívání, Angelin humor perfektně zasazen a nesnaží se v žádném případě film zesměšnit. Angela je magor a jako takovou je jí třeba brát. Skvělý, myslím, že lepší než jednička.(21.4.2013)

Angela Baker je jako masoví vrah naprosto ojedinělá a patří k hvězdám mezi slashry. Je neuvěřitelné jaké myšlenkové chody vás čekají v podání této slečny. Je přece tak jednoduché zatočit s neposlušnými Teenagery. Zapněte televizi, přehrávač a „bodycount“ může začít. Jest-li je tento druh hororu váš vkus, tak si určitě náramně pobavíte. 8/10(24.4.2007)

• BigJohn02

Hloupoučké jako první díl, hubená Angela jako vražedkyně působí komicky - úplně ji vidím, jak táhne mrtvolu chlapa přes les do srubu... Ale za kozy hvězdička navíc!(7.2.2018)

1 2 3 následující >>