poster

Hra (studentský film)

 • anglický

  Playing

Krátkometrážní / Drama

Česko, 2019, 22 min

Režie:

Lun Sevnik

Scénář:

Lun Sevnik

Kamera:

Kryštof Melka

Producenti:

Ondřej Šejnoha

Střih:

Maja Benc
(další profese)
 • venca163
  ****

  Tvl, Erich Maria Remarque bude muset napsat další díl o ztracený generaci. Its all 100% true. #kviff #54 (80%)(6.7.2019)

 • Zed70
  odpad!

  Dva idioti si pořídí pistoli a pak se po dvaceti mintuách dělání bordelu v bytě, neboť na tom nezáleží, zastřelí a celé to přenáší přes nějaký live kanál. Žádný náznak motivu. Ten který o činu zřejmě víc pochyboval neváhá svému mrtvému v kaluži krve ležícímu kámošovi vzít z ruky pistoli a střelí i sebe. To jako jen tak? Hej kámo! Vpálil sis kuli do hlavi a je tu rozstříklej tvůj mozek po bytě, tak já si z tvý zkrvavený ruky vezmu pistoli a taky so to nechá projít hlavou? To jako vážně když před tím jakože pochyboval to vůbec udělá? Zajímavé je snad možná to, že to vypadá, že to natáčeli živě a opravdu to streamovali a ty reakce v chatu toho streamu jsou skutečné. Ale to je jenom taková zajímavost. Tedy pokud si ten chat nedopislovali po natáčení #kviff2019(9.7.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace