Hra (studentský film)

Lun Sevnik

Kryštof Melka

Ondřej Šejnoha

Maja Benc

Tvl, Erich Maria Remarque bude muset napsat další díl o ztracený generaci. Its all 100% true. #kviff #54 (80%)(6.7.2019)

• Zed70

Dva idioti si pořídí pistoli a pak se po dvaceti mintuách dělání bordelu v bytě, neboť na tom nezáleží, zastřelí a celé to přenáší přes nějaký live kanál. Žádný náznak motivu. Ten který o činu zřejmě víc pochyboval neváhá svému mrtvému v kaluži krve ležícímu kámošovi vzít z ruky pistoli a střelí i sebe. To jako jen tak? Hej kámo! Vpálil sis kuli do hlavi a je tu rozstříklej tvůj mozek po bytě, tak já si z tvý zkrvavený ruky vezmu pistoli a taky so to nechá projít hlavou? To jako vážně když před tím jakože pochyboval to vůbec udělá? Zajímavé je snad možná to, že to vypadá, že to natáčeli živě a opravdu to streamovali a ty reakce v chatu toho streamu jsou skutečné. Ale to je jenom taková zajímavost. Tedy pokud si ten chat nedopislovali po natáčení #kviff2019(9.7.2019)