Traders

• Slovensko Obchodníci
všechny plakáty
Kanada, (1996–2000), 65 h 27 min (Minutáž: 46–48 min)

Tvůrci:

Hart Hanson

Hudba:

Louis Natale

Sonja Smits, Bruce Gray, Patrick McKenna, Chris Leavins, David Hewlett, Kim Huffman, Rachael Crawford, Terri Hawkes, Peter MacNeill, Janet Bailey (více)

Série(5) / Epizody(83)

Investičná firma Gardner/Ross v Toronte spája životné príbehy obchodníkov, ktorých veľké finančné rozhodnutia môžu mať vážne medzinárodné dôsledky. Kanadský seriál skúma intímny život investičných obchodníkov, ich lásky, tajomstvá a peňažné machinácie. (surfista)

Scevola

Tento serial nie je pre kazdeho. Kto nema aspon ake take ekonomicke vzdelanie (alebo ho minimalne ekonomia az tak nezaujima) tak si to moc nevychutna. Vo svojom zanri uplna jednotka 9/10 ()

DEMON

U nás sa tento seriál vysielal pod názvom "Obchodníci" a dalo mi dosť námahy (vyše 10 rokov), než som ho tu našiel, keďže som nepoznal originálny názov. ()

djtotal

To, preco ma tento serial tak vzal a hltal som kazdu jeho cast, je divne aj mne samemu. Kedze som ho pozeral takmer pred 15 rokmi, jedine co mi utkvelo v pamati je ten super pocit, ked som z nadsenim cakal na dalsiu cast a to, ked som sa nemohol odtrhnut od obrazovky, ak som ho prave pozeral. :) ()