Traders (TV seriál)

Obchodníci

Kanada, 1996, 83x60 min

Louis Natale

Sonja Smits, Bruce Gray, Kim Huffman, David Hewlett, Rachael Crawford, Terri Hawkes, Peter MacNeill, David Cubitt, Rick Roberts, Gabriel Hogan, Alex Carter, Kevin Zegers, Bill MacDonald, Rino Romano, Mimi Kuzyk, Lexa Doig, Amos Crawley, Hannah Lochner, Roman Podhora, Victoria Snow, Ted Atherton, Chris William Martin, Carlo Rota, Daniel MacIvor, David Sparrow, Kristin Booth, Michael A. Miranda, Shaun Johnston, Linda Griffiths, Joe Flaherty, Vince Corazza, Sherry Miller, Thea Gill, David Berni, David Orth, Maurice Dean Wint, Melanie Nicholls-King, Enuka Okuma, Barry Stevens, David McIlwraith, Peter Stebbings, Chris Leavins, Alan Van Sprang, Robin Brûlé, Heidi von Palleske, Conrad Dunn, James Kidnie, Hugh Thompson, Sean McCann, Eugene Clark, Janet-Laine Green, Catherine Disher, Jonathan Higgins, A.C. Peterson, Sarah Lafleur, Barbara Gordon, Stewart Bick, Lynne Griffin, Kate Greenhouse, Sabrina Grdevich, David Hemblen, Kate Trotter, Elisabeth Rosen, Richard Howland, Marc Strange, Adrian Hough, Paulino Nunes, R.D. Reid, Sonia Laplante, Arnold Pinnock, Patrick Garrow, Gary Reineke, Katie Griffin, Gerry Mendicino, Don Allison, Keith Knight, Martha Burns, Ron White, Maurice Godin, Matt Birman, Hamish McEwan, Mung-Ling Tsui, Philip Craig, Ryan Rajendra Black, James Kee, David Huband, Shawn Lawrence, Geordie Johnson, C. David Johnson, Philip Akin, Tommy Chang, Kay Hawtrey, Martin Doyle, Judah Katz, Patricia Hamilton, Maria Ricossa, Louis Del Grande, Stewart Arnott, David Calderisi, Joyce Gordon, Peter James Haworth, Linda Goranson, Phillip Jarrett, Paul Miller

Teresa Hannigan

Scénografie:

Bob Sher

Komentáře uživatelů k TV seriálu (4)

Tento serial nie je pre kazdeho. Kto nema aspon ake take ekonomicke vzdelanie (alebo ho minimalne ekonomia az tak nezaujima) tak si to moc nevychutna. Vo svojom zanri uplna jednotka 9/10(28.10.2012)

U nás sa tento seriál vysielal pod názvom "Obchodníci" a dalo mi dosť námahy (vyše 10 rokov), než som ho tu našiel, keďže som nepoznal originálny názov.(7.1.2009)

Vyborny serial o zivote ludi, ktorych zivot je uzko spojeny s burzou.(28.5.2010)

To, preco ma tento serial tak vzal a hltal som kazdu jeho cast, je divne aj mne samemu. Kedze som ho pozeral takmer pred 15 rokmi, jedine co mi utkvelo v pamati je ten super pocit, ked som z nadsenim cakal na dalsiu cast a to, ked som sa nemohol odtrhnut od obrazovky, ak som ho prave pozeral. :)(15.11.2011)