Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Obyvatelé ospalého přímořského městečka na "anglické riviéře" si přímo rozmazlují Raye Speighta (James Cromwell), šampióna oblíbené hry podobné pentague. Pak se ale objeví mladý Cliff Starkey (Paul Kaye), stane se novým sex symbolem tohoto sportu, přitáhne další nadšené fanynky a navíc začne chodit s atraktivní Kerry (Alice Evans)... Rayovou dcerou! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (21)

B!shop 

všechny recenze uživatele

Tenhle film jede presne podle zabehnutyho schematu. Nejdriv velkej drsnak, pak problemy a opet cesta na vrchol, takze timhle film nijak neprekvapi, az na to, ze se tu jedna o docela netradicni sport. Problem je, ze prostredni cast filmu, kdy ma hlavni hrdina problemy, je zbytecne vazna a ne moc vtipna. Nastesti dej predtim a potom to vicemene vynahradi. A Paul Kaye je desnej krutak, pekne cool a i z takovy nudy, jako je hazeni kouli k jiny kouli, udela jizdu. Slusna komedie. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Fajfku nekouřím, k zemi se již neohnu a cit jsem z ruky ztratil někdy v minulém tisíciletí, takže mistrem jakékoli územní jednotky v koulené patrně nikdy nebudu. Stejně je to velbloudopes vycucaný ze základů curlingu, bowlingu a petangue, což jsou sporty příliš nekontaktní na to, aby se v nich uplatnil můj ostrý loket. Snímek je navíc stejně divný jako zmiňovaný sport, ale kdo má schopnost najít špetku srandy v hromadě úchylné podivnosti, tak nemůže být zklamán. ()

Reklama

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Začiatok je bravúrny, no časom sa originálny námet pretaví do klasickej story o týpkovi, ktorému sláva stúpne do hlavy a na konci sa musí dostať späť na zem. Škoda, pri podobných šialených komédiách nemá takéto predvídateľné moralizovanie význam a iba brzdí komediálny potenciál. Každopádne Paul Kaye je bombový! ()

Icefist 

všechny recenze uživatele

Filmů z prostředí nepříliš známého sportu zvaného Bowls moc neni. Aspoň teda v mém případě je tento jediný, který znám. Celkem tradiční příběh (z ničeho na vrchol, pak pád dolu a opět na vrchol) neurazí, ale rozhodně ani neoslní. Děj se točí nejen okolo hry, ale taky vztahů (nejen rodinných), což někomu může sednout a jiného nudit. Já se sice nějak extra nenudil, ale Paul Kaye v hlavní roli mi vubec nesednul. Snímek na jedno možná dvě shlédnutí ano, ale tim to asi končí. 60 % Oblíbená část- Vince Vaughn á la Matrix ()

Korbitch 

všechny recenze uživatele

Paul Kaye překonvertoval suchý britský humor v těžkotonážní nářez a opět mě utvrdil v tom, že je to zbytečně zazděný talent. Co na tom, že to jede pevně v klišé koleji. Mě to naopak vyhovovalo. Měl jsem toho ten den dost a potřeboval jsem absolutně vypnout. Hurá. Některé scény mě doslova rozsekali na maděru, jako např. ta, kdy se mu Trevor omlouvá v noci cestou domů. Záběr, jak vcházejí do domu, omlouvá se, zavřou se dveře, rozední se, vycházejí ven a stále se omlouvá. Bác! Nápad za všechny prachy. Nebo ta parodie na Rockyho... Prostě paráda. Paula žeru už od Its all gone Pete Tong a tady opět rozmlátil mou bránici na kaši. Bravo. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama