I Think You Should Leave with Tim Robinson (TV seriál)

Komedie

USA, 2019, 1 h 43 min (Minutáž: 16–19 min)

• hansel97

Lepší než podobná skečová novinka Lunatics z dílny Netflixu. Je to svěžejší tím, že to sází na pokaždé nové scény a ne opakované vtipy. Ale od prvního dílu, kam se asi nasázely nejlepší skeče, to jde dolů strašným způsobem. Trapné, ubohé, fakt ne rovnající se SNL.(8.5.2019)

• D.Moore

Kdyby byl Tim Robinson nepříjemný komik, bylo by to dobré. Jenže on je jen nepříjemný. Autoři tohoto seriálu jako by skeče vyráběli podle šablon, které si s větším či menším úspěchem vyzkoušeli v první epizodě, bez zájmu cokoliv změnit či snad zlepšit. Ano, občas to mělo vtipné chvilky (skalpující gorila, sci-fi dickensovský vánoční příběh, muž oblečený jako hot dog), ale těch horších až špatných scének, které vždy spěly k předpokládané pointě a nedokázaly mě tedy překvapit, urazit nebo nedejbože pobavit, těch byla bohužel většina. Tomuto humoru říkám "americký" a je ho plno třeba v Saturday Night Live. Pokud ale SNL fandíte, myslím, že tady si přijdete na své.(8.5.2019)