Kreatívna maliarka Dezzy (Dora Madison) zažíva ťažké obdobie, keďže sa jej minuli nápady pre jej obrazy a jej agent potrebuje, aby svoju prácu čo najskôr dokončila. Rozhodne sa pomôcť svojej fantázii zakázanými látkami, ale postupne začína čoraz viac upadať do svojich halucinogénnych snov a prestáva byť schopná rozoznať čo je skutočné a čo nie. (Marceloo)

JFL

Skvěle natočená a stylově vtahující podívaná je stejně jako všechny metalácké horory, které se berou tuze vážně, zároveň tuze směšná. Naštěstí na rozdíl od v mnoha ohledech podobného "The Devil's Candy" může být výsměch součástí po všech stranách intenzivního diváckého zážitku. Sebezahleděný mýtus o rozervané umělkyni a její velkolepé vizi se prolíná s hyperstimulující antitezí "Přežijí jen milenci" a tupě přízemní variací na Ferrarovu "Závislost", což je jako celek střídavě otravné i sympatické. Ale právě když se člověk přenese přes nesnesitelnost hlavní postavy a s ní provázaný étos celého díla, může to být zábavná jízda i pokud nepatříte do zjevné cílové skupiny, která film bude brát jako stvrzení vlastní výjimečnosti a nepochopenosti. Black Panther by řekl "evacuate all logic, engage all senses and next time get this man a proper screenplay," protože Begos je viditelně perfektní filmař, který by konečně měl přestat jen kopírovat své oblíbené vzory - byť to dělá úchvatně. ()

EvilPhoEniX

Joe Begos mě zatím nezklamal a po Almost Human a Mind´s Eye servíruje svůj nejbrutálnější počin Bliss, který teda hodně diváků nepříjme a nepobere, ale mně sednul. Příběh se zaměřuje na Malířku, která při malování ráda fetuje ( ve velkém!), ale jakmile ji kamarádka nakazí, tak dostává větší chuť na krev a z Los Angeles si hlavní hrdinka dělá doslova Bufet. Halucinogenní, snová, erotická upířina plná drog, nahoty, blikajících světel a hektolitrů krve. Intenzivní horor jak sviňě, který musí být pro normální jedince nepříjemně sledovatelný, ale já si film užíval. Highligtem je potom polonahá Dora v tangách tancující celá od krve před svým obrazem. Pouze pro okrajové publikum. 75% ()

Marceloo

Kreatívna maliarka Dezzy (Dora Madison) zažíva ťažké obdobie, keďže sa jej minuli nápady pre jej obrazy a jej agent potrebuje aby svoju prácu čo najskôr dokončila. Rozhodne sa pomôcť svojej fantázii zakázanými látkami, ale postupne začína čoraz viac upadať do svojich halucinogénnych snov a prestáva byť schopná rozoznať čo je skutočné a čo nie. - Za co, Pane Bože, za co? Zas čtyři roky v prdeli. Toto sa mi honilo hlavou keď som to dopozeral, lebo po úžasnom The Mind's Eye som sa tešil na ďalšiu vizuálnu jazdu od pána Joe Begosa, ktorá mala tentokrát ešte mať aj moje oblúbené halucinogénne prvky. Halucinogénne to teda bolo riadne, ale predstavitelka hlavnej postavy mi bola tak vrcholne nesympatická, že ma to nebavilo už od prvej minúty. Pochváliť ale musím kameru, ktorá sa perfektne hodí k takému feťáckemu doupěti akým je Los Angeles. Zopár scén stojí za pozornosť, ale ak ste ešte nevideli The Devil's Candy, kde hrajú prím taktiež malby (v niektorých momentoch by som povedal, že si Joe Begos prevzal pár vecí z tohto filmu), určite si pozrite radšej to. + Graham Skipper + Matt Mercer + Jesse Merlin + herečka z Exists + herec z The Purge + herec z Spring a The Mind's Eye + herec z The Belko Experiment, Outcast a Like.Share.Follow ()

ricci.s

Príbeh o maliarke feťáčke, ktorá dokáže maľovať iba vtedy, keď si poriadne šľahne. A keď sa tak stane, krv strieka na všetky strany a ja skáčem od radosti. Zatiaľ najkrvavejší horor tohto roka, a pravdepodobne aj ťažko prekonateľný. Tu sa v mojich očiach môže skryť aj taký preceňovaný Climax, ktorý mi sem tam behal po rozume - akurát, zatiaľ čo ten oblboval iba tanečkami, tento sa brutalitky nebojí. Pre mnohých to bude sračka pre duševne chorých, pre mňa istý článok do tohtoročnej TOP 10 (aj keby sa to ocitlo v čiernych číslach). ()

J*A*S*M

Musím uznat, že v rámci toho, o co se Joe Begos snažil, odvedl dobrou práci. Ale pro mě tenhle snímek není určen, ztratil mě už na začátku - a když se to následně v druhé půli zvrhlo v poměrně intenzivní masakr, byl jsem již dávno otupělý. Sledovat se zájmem tenhle typ zbytečné zfetované krávy (hlavní hrdinka) holt nezvládnu. Ostatními uživateli zmiňovaný Gaspar Noé ty svoje zfetovance alespoň halí do zajímavé formy, takže se u jeho filmů mám čím bavit. Ale Begosova novinka je prostě jenom hnusná. Stylem, který mi je z hloubi duše odporný a nic mi neříká. ()