poster

El Santo bojuje proti Blue Démonovi na Atlantidě (festivalový název)

 • Mexiko

  Santo contra Blue Demon en la Atlántida

 • anglický

  Santo vs. Blue Demon in Atlantis

Akční / Dobrodružný / Mysteriózní / Sci-Fi

Mexiko, 1969, 120 min

 • Logout
  *****

  Zhlédnuto v kině Aero v rámci Festivalu otrlého diváka a právě díky atmosféře tohoto festivalu nemůžu hodnotit jinak než plným počtem. Jsou filmy umělecky skvělé, jsou filmy populární (líbí se většině), jsou filmy někde na spodní straně průměru a pak jsou filmy tak špatné/divné, že člověka omráčí. Akční film, kde hlavní postava má na hlavě celou dobu wrestlingovou masku a nikomu to nepřijde divné, kde v jedné scéně je tolik dvojitých agentů a zvratů, že by si člověk musel kreslit schéma a kde jsou místo triků a explozí využívány přírodopisecké záběry výbuchu sopku rozhodě mezi tyto filmy patří. Go, Santo, go!(23.11.2010)

 • peter12
  ***

  Toto je ešte len druhý kontakt z dobrodruhom Santom a teraz má za úlohu zničiť Atlantídu a jej vodcu.Je to Mexický James Bond a od neho sa učili taký hrdinovia ako superman či Batman.A teraz vážne:Už v tejto dobe triky sú len na usmiatie ale táto časť má iné prednosti.Parádny Wrestlingový zápas a príbeh o hrozbe nukleárnej katastrofy vyzeral ako braní z príručky o studenej vojne.Ale hlavne vobec žiadny oddych a stále dianie a vobec nehrozila nuda.Len tieto filmy sú pre tých divákov,ktorý sa pri filme radi pozerajú na bitky a aj na 10 minútové zápasy bez krvi.A to som ani netušil,že z časti pozerám aj dokument. Santo si borec!!!!!!!!!(10.2.2015)

 • Xeelee
  ****

  [Festival otrlého diváka 2010] El Santo a sci-fi!!! Tohle byl pořádnej úlet a nikdo mi nevymluví, že triky v El Santo bojuje proti Blue Démonovi na Atlantidě nejsou inspirovaný japonskými filmy. Ony totiž jsou z těch filmů vystřižený. Maj úplně jinou barevnost, typickou pro japonský sci-fi béčka, vypadaj naprosto stejně jako v těch japonskejch filmech a nechápu, proč by mexickej režisér dával na papundeklový kosmický lodě japonský vlajky. Navíc mám pocit, že sem nějaký záběry poznal. Režisér ale nezústal jen u japoskejch scífek. U pobřeží se nachází ostrov, ve kterém je skrytá základna Achilla, která má jen jeden vchod pod vodou (díra v podlaze). No a vždycky, když se tam někdo z hrdinů potápí, tak je tam záběr proplouvajícího žraloka z nějakýho dokumentárního filmu :-) Nebo při [SPOILER]výbuchu ostrova na konci filmu[KONEC SPOILERU] je použit záběr na erupci sopky. Faktor zábavnosti tu je opravdu hodně vysoko :-)(12.2.2010)

 • Terva
  ****

  Tohle má tu správnou atmosféru a já se bavil. Film natočený o rok později vs. Monsters už je blbost.(23.6.2013)

 • Santo

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace