poster

Come to Daddy

 • Kanada

  Viens voir papa

 • Nový Zéland

  Come to Daddy

 • Irsko

  Come to Daddy

 • USA

  Come to Daddy

 • Austrálie

  Come to Daddy

Komedie / Horor / Thriller

Kanada / Nový Zéland / Irsko / USA, 2019, 93 min

Režie:

Ant Timpson

Scénář:

Toby Harvard

Kamera:

Daniel Katz

Hudba:

Karl Steven
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • darkrobyk
  ***

  Psychologické drama o rozbité rodině, respektive o návratu syna k otci, se postupně promění v boj o život. S lehce mysteriózním nádechem sledujeme osud Norvala (Elijah Wood), který 30 let svého otce neviděl a přijíždí za ním proto, že mu poslal list s prosbou. Norval netuší, proč ho otec pozval, ale brzy zjistí, že vše se má zcela jinak. První třetina je taková ukecaná, i když Gordon (Stephen McHattie) nemá chybu a je škoda, že nedostal větší prostor. Ten chlap nehraje, on svojí postavou prostě žije. Z násilných akcí je asi nejlepší scéna s vidličkou zakončená potravinovou fólií, bodák na účtenky jako zbraň je rovněž fajn. Nejnapínavější mi přišlo plížení pokojem, kde oddechovala čtveřice po sexu. Že jde o komedii, jsem ani nevnímal, pár scének bylo spíše jen úsměvných. Od Aphex Twin jsem očekával místo Avril 14th divokou Come To Daddy.... Místy napínavé, jako celek mě to ale nijak zvlášť nechytlo.(22.2.2020)

 • Raziel_cz
  ****

  Napínavá podivnost, která začne jako dusivý domestic thriller, jen aby v půlce přehodila výhybku a stala se brutální černohumornou vyvražďovačkou. Scénář sice v té druhé polovině nedrží úplně pohromadě a chybí mu jeden záporák k tomu, aby poškrábal vaše OCD, ale vyzvratovaný je výborně, akční scény jsou super a krev stříká extenzivně a frekventovaně. Elijah Wood si může na seznam připsat roli dalšího podivína a Martin Donovan nutně potřebuje vlastní Taken. Produkování Turbo Kida a Houseboundu Timpsona očividně poznamenalo tím nejlepším způsobem. Bezva věc.(9.2.2020)

 • Cinematrix
  **

  Elijah Wood s knírkem vypadal jak polskej pornoherec. Ještě že mu na začátku aspoň ulítnul ten hroznej klobouk. I tak jsem měl ale problém mu nějak fandit, protože tenhle nekňubácky vypadající malej hobit se prostě do hlavních rolí nehodí. A už vůbec ne do rolí, kde má svejma ručičkama o tloušťce nohou záchodovýho pavouka někomu namlátit. Rozhodně se nejednalo o žádnej horor, protože napětí to mělo menší, než guma v teplákách od Vietnamců a čim víc se to snažilo šokovat, tim víc to bylo stupidnější. Je to škoda, protože začátek byl super a Stephen McHattie byl v úvodu naprosto dokonalej.(29.4.2020)

 • dubinak
  **

  Come to Daddy je jeden z těch opravdu zapomenutelných filmů nebo naopak vás vůbec nemusí trápit, když ho neuvidíte. Zpočátku se to tvářilo vcelku mysteriózně a zajímalo mě, co se bude dít, ale jakmile začal hlavní twist, můj zájem silně opadl. Nepotkáte tu vlastně absolutně nic nového nebo překvapivého. Jediné co tu stojí za zmínku byly docela slušné gore vraždy. Jinak nemastné, neslané. Někdo už by mohl Frodovi dát roli, co bude stát za řeč.(13.4.2020)

 • EvilPhoEniX
  ***

  V zahraničí chválený černohumorný výlet, kde Elijah Wood jde navštívit svého otce, kterého nikdy neviděl, ale vše bude jinak než očekával. Film celkem zajímavě tvoří nečekané zvraty s příměsí černého humoru a dojde i na trochu násilí, takže úplně špatné to není, ale taky nic, z čeho bych vyloženě spadl na zadek, avšak takové bodnutí perem namočené v exkrementu, jsem ještě neviděl. Na jedno zhlédnutí to jde a jsem rád, že Elijah Wood se zasvětil hororu. 5,5/10.(11.2.2020)