Bonding (TV seriál)

Komedie / Drama

USA, 2019, 1 h 49 min (Minutáž: 14–17 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (26)

Zhltnuto za den. A to jsem si myslela, že po nedávném Sex Education (mimochodem též skvělém) mě hned tak něco nepřekvapí. Rozhodně jsem pro pokračování, a to klidně rovnou v půlhodinových dílech! Plný počet nedám jen za příliš submisivně působícího Cartera. Jinak určitě pobavilo.(4.6.2019)

Vůbec si neumím představit, že bych přišel k domině a v té místnosti by jí hlídal teplej chlap a ještě ke všemu takovej smeták jako tady hlavní hrdina. To jsem byl docela v šoku, že to klienti akceptovali, jinak postavy napsaný dobře, šlo to udělat určitě vtipněji, ale nakonec mám dojem, že tam prioritně nešlo o humor, ale o to přiznat si kdo jsem a jak se s tím ve společnosti vyrovnat. Čili tuctové téma.(4.5.2019)

Tam, kde by s delší minutáží nebo větším počtem epizod přišel nevyhnutelný útěk do nimrání se v roztodivných klientských praktikách, tam má Bonding čas adekvátně říznout charakterům do povah, rozházet je na pole vztahů, kariér, cílů a mindráků a ještě občas trefně, občas nechutně a občas příjemně mimózně diváka rozesmát. Jednohubky od Netflixu jsou sázka do tuze široké loterie témat i kvality, tentokrát jde ale o trefu téměř do čistého středu.(23.6.2019)

7/10. Svérázná jednohubka, která klame tělem a umí velmi solidně vystavět osobnější příběh postav a peprnější zápletku. Možná to není TAK uvolněné, jak bych si přál (sexuální zpestření tu klouže po povrchu) ale pořád to funguje v rámci krátké minisérie, jenž stihne uspokojivě odvyprávět vše, co má na srdci. To, že to občas nedává smysl a je to lehká limonáda? Ale no tak! Více: https://www.youtube.com/watch?v=id2yzhjQUWo(21.6.2019)

Sexy, vtipné a velice pohodové.(25.4.2019)

Začíná to nenápadně, ovšem po několika dílech se Bonding rozjede do sympatické dramatické linky, kterou bych od seriálu podobného ražení nečekal. Samozřejmě, že si tuto minisérii většina lidí pustí kvůli zvrhlostem, jež tvůrci naznačili v traileru. A taky se nějakého toho strkání prstu do zadku dočkáme, ovšem popravdě má ale novinka Rightora Doylea atmosférou blíže k End of the F*cking world nebo Sex Education, dokonce bych i věřil, že se příběh odehrává v Londýně - na výpravu se tu ovšem příliš nehraje, tak budu věřit škarohlídům, jež purytánskou Ameriku obviňují ze svázanosti (haha) i ve snímku (krásná hodina padesát) tohoto ražení. PS : Brendan Scannell s pokrývkou hlavy mi strašně připomíná Tophera Grace. PPS : Zoe Levin je prostě bohyně!(15.5.2019)

Zdálo se mi, že jsem po čtvrthodinách sledoval jeden lehce nadprůměrný televizní film nebo pilotní film seriálu, ale rozhodně ne, že jsem se díval na celý seriál. Přitom hlavní hrdinové byli dobří, námět originální a mělo to často příjemný komediální švih. Akorát nějaký pořádný příběh mi scházel.(29.4.2019)

• Cappuccino

Praktiky v rámci Tiffinej a Peteovej práce ma žiadnym spôsobom nepohoršili, ale na druhej strane ani veľmi nerozosmiali (česť výnimkám). Za krátku chvíľu som začal mať nepríjemný pocit, že Bonding okrem mnohých dialógov o sexe a samotného predstavenia jednotlivých praktík nebude mať čo ponúknuť.V tretej a štvrtej časti sa ale začne seriál snažiť prepájať jednotlivé postavy a vytvárať medzi nimi hlbšie vzťahy. V tejto rovine ale pôsobí skutočne odfláknuto a urýchlene. Každá jedna časť má totiž približne iba 15 minút a prvá séria obsahuje 7 epizód. Svojím spôsobom sa tu teda viac-menej nerozprávame o seriáli, ale o jednoduchej celovečernej komédii s originálnym námetom a priemerným spracovaním. 5/10(25.4.2019)

// What was I masturbating to?(14.5.2019)

• Ivoshek

Byly tam věci, které mě pobavily (třeba spolubydlící, který tak dlouho žadoní o prst v zadku, až ho dostane), ale jako celek to vlastně žádný zázrak nebyl. Ono to možná souvisí s tím, že mi ty dvě postavy přišly příliš nereálné a asi i nesympatické, takže jsem se s nimi nijak zvlášť nesžil. Boření tabu samo o sobě na dobrej seriál nestačí.(13.7.2019)

Po letech dělání všeho a zároveň ničeho pořádně, se zdá, že si Netflix našel svý niche - boření sexuálních tabu. Po Sex Education další bomba. A Zoe Levin mi koneckonců herectvim dost připomínala Emmu Mackey, stejně jako Tiff sdílí nějaký znaky s Maeve.(25.4.2019)

Docela prča s docela fajn hlavními hrdiny. Pojetí 7 x cca 11–20 minut je navíc ideální, protože delší stopáž bych asi nevydržel. Takhle jsem to ale schramstnul jako fajn jednohubku.(25.4.2019)

• petrsv

Mohlo by se to charakterizovat různými slovy, ale nejspíš postačí jen jediné - je to prostě americký. Natočit seriál z oblasti sexu tak, aby tam vlastně žádný sex nebyl či nedejbože byla vidět odhalená část nějakého těla, to už chce chvíli namáhat hlavu, uznávám. Bodíky tedy za herecké výkony a občasnou legraci. Určitě by nebylo špatný natočit seriál z tohoto prostředí, ale musel by se toho ujmout někdo jiný a mělo by to být víc komedie a méně drama.(2.5.2019)

Seriál, který mě prvními díly rychle navnadil a pak zklamal. Nebýt krátké stopáže, asi bych i přestal sledovat, ale takhle mě nestihl až tak nudit. Je to fresh a rozhodně zajímavé, na poli komedie prakticky neobjevený žánr, což hlavně táhnou skvělé duo v hlavních rolí (za mě tedy převážně Brendan Scannell, který se osvědčil už podruhé od Heathers). Fajn vtipná jednohubka, jejíž zápletka se však brzy omrzí.(28.4.2019)

lehce zábavné,místy úsměvné a do jisté míry bizarní.Jako jednohubka celkem ok.Větší/delší formát by to neuneslo...60%(27.4.2019)

Kara z RBS a Duke z Heathers se dali na dráhu sexuálních služeb. Seriál je vtipný, lechtivý a moc příjemný. Krátké epizody rychle utíkají. Celé mě to moc potěšilo, za mě spokojenost. 70%(5.5.2019)

Ačkoli by téma mohlo svádět k lascivnosti, je Bonding překvapivě spíše decentní a vtipný průvodce po skrytých a nezvyklých tužbách Newyorčanů tak, jak je Rightor Doyle zčásti autobiograficky napsal a zrežíroval. Postupně oba hlavní hrdinové (skvělí Levin a Scannell) odkrývají více ze své minulosti a střídají se tlumené intimní momenty s extravagantními přáními zákazníků, které hrdinům paradoxně pomáhají najít odvahu či sebevědomí.(25.4.2019)

Příjemná jednohubka ze světa fetiše a pokřivených vztahů.(28.4.2019)

Vůbec nerozumím tomu, proč je tohle seriál a proč je rozdělen na takto krátké díly. Tento formát je dle mého úplně zbytečný a k příběhu se nehodí.(2.5.2019)

Jako seriál, který si pustíte k obědu, čemuž ta stopáž nasvědčuje, to moc nefunguje a že by to nějak extra rozvířilo vody anomálních způsobů sexuálního uspokojení a s nimi spojená společenská tavu, to se vlastně také říct nedá. Nejhlouběji se to dostane na úroveň líbání dvou homosexuálních mužů a močení na chlápka v obleku. Nevím, na koho Netflix cílí ale mám pocit, že mládež už tohle téma dneska nijak nepohorší a starší generace se na to v téhle formě nepodívají. Osobní příběhy a motivace jednotlivých postav se nijak nevysvětlí. Nicméně, je to velmi krátká série, kterou shlédnete za odpoledne, ne-li rychleji a místy i pobaví.(29.4.2019)

Po Sex Education další seriál, který se tváří v prvních více komediálněji a více o sexu než nakonec opravdu je. V podstatě velmi přímé, ale v rámci stopáže to asi jinak nešlo. Celkem zklamání, doufal jsem v něco odvážnějšího.(19.7.2019)

<< předchozí 1 2