Bonding (TV seriál)

Komedie / Drama

USA, 2019, 1 h 49 min (Minutáž: 14–17 min)

Komentáře uživatelů k TV seriálu (25)

Jakože zrovna nevyhledávám filmy, seriály s LGBT, ale toto je dobré a celkem i sranda :)(28.4.2019)

Úžasně nekorektní seriál, který jsem si náramně užil. Ústřední dvojici si ihned zamilujete a já musel dát okamžitě všech sedm dílů naráz. První série příjemně kombinuje humor i drama a já gratuluji Netflixu, jaký originální počin se mu povedl. Special mě zklamal, z Bonding jsem téměř nadšený.(1.5.2019)

Hodnotit tenhle seriál po prvních třech dílech, víc než na tři hvězdy by to nebylo - vtipné, zajímavé, ale nic víc. V druhé polovině série šli ale tvůrci jednotlivým postavám více pod kůži (klobouk dolů při téhle stopáži). Celkově tedy za 4*. Není to taková bomba jako Sex Education, i tak ale stojí za zhlédnutí.(5.5.2019)

Výborné, jen škoda slabšího konce. 7/10(16.5.2019)

Ne, že by mě lákalo toto téma. Pár komentářů mě ale přesvědčilo o tom, že bych měl tento seriál alespoň zkusit. Navíc jde o komedii, takže jsem dal předsudky stranou. Nakonec jsem to viděl celé a párkrát jsem se fakt pořádně nasmál. Jde o něco nového, originálního a v televizi mi to nevadilo.(28.5.2019)

1 2 následující >>