Komentáře uživatele Houbiczska k tomuto TV seriálu

Diivákům docela ukrytý a povedený seriál, který na to jde rovnou od prvního dílu a tasí na nás ve druhé polovině série jeden zvrat za druhým. Zatímco první půlka seriálu postupně odhalovala, co se bude dít další díly, ve druhé se pěkně šláplo na plyn a vyvinul se to ve skvělý, povedený, hodně promyšlený a šílený seriál, který jsem fakt nečekal. Velkým plusem jsou sympatické a zábavné postavy, s tím že hlavní dějová linie si zabírá 70% seriálu a zbylé dvě vedlejší, ale rozhodně ne méně zajímavé, si berou zbytek. Čím míň toho divák ví, když do seriálu jde, tím líp - navíc děj by se hodně těžko popisoval. Má to tempo, spád, zvraty, psychologické propracování postav a vztahů a originalitu, protože tohle tady zatím nebylo a druhou sérii bych bral hned.(6.7.2019)

Pilot navnadil a rozhodně to zatím nevypadá tak špatně, jak tvrdí zdejší uživatelé. Má to nápad, sympatické herce a postavy a fakt jsem zvědavý, co bude dál. Anne Montgomery je správná mrcha, takže jako “záporák” působí dobře.(4.7.2019)

Konečně přichází ony neskutečně šílené, emotivní a nečekané rozuzlení, na které od prvního dílu čekáme. Za mě prozatím masterpiece seriálové tvorby za poslední dobu.(5.7.2019)