Benzínka (festivalový název)

Gene Bervoets

Regina Ziegler

Scénografie:

Gert Brinkers

Lehce lechtivé, mírně úsměvné a velmi krátké. Slova skutečně nejsou zapotřebí.(2.7.2014)

Bezdialogová decentní groteska, která ironizuje nejen samotný erotický žánr (i když z ženské představitelky silná erotika přesto vyzařuje), ale i typizované mužské a ženské role, doplněná nápaditou jazzovou hudbou.(18.4.2011)

+3* protože se mi líbil Zelenkův kraťas Powers, který byl zařazen do série Erotic Tales, tak mě zajímali i jiné příběhy. Podařilo se mi nedávno narazit na tuhle krátkou lehkou "grotesku", která má v sobě kus vtipu a lechtivosti. Našel jsem jen tento 13 minutový kraťas (tady na ČSFD je uvedeno 27min), kde byla patrně upravena jinou hudební stopou. I tak se mi to líbilo a sdílím pro případné zájemce. [ PŘÍBĚH: 1 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 2 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1+ /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](26.2.2018)

Tak toto keby mne robila, asi nevydrzim :-D http://www.youtube.com/watch?v=vPZCVWKhTxI(19.5.2013)