silentname

Veľké filmové prekvapenie, ktoré u mňa spalo niečo vyše roka. Úprimne a nečakane skvelá filmová dráma. "One Of The Good Ones" je istým spôsobom viac romantickou drámou než iba drámou, no vďaka svojim dialógom a celkom ťažkým životným udalostiam, ktoré sa tu snaží riešiť vychádza vo výsledku ako skutočne veľké filmové prekvapenie. Obaja naši hrdinovia sú skvelí, majú bez debaty vynikajúcu chémiu, sú uveriteľní a obaja istým spôsobom majú aj svoje problémy. Pri jednom sú viditeľnejšie, pri druhom až tak nie. Ale tá atmosféra a tie dialógy dávajú tomuto filmu ohromnú hĺbku, ktorú som dokázal nejako vnútorne počas sledovania nasať. Neviem... možno budem jediný, kto to bude tak vnímať, ale pre mňa ide o skutočne kvalitne napísaný film, ktorý Jessy McKinney a Callie Gilbert dokázali neskutočne skvele predať skrz svoju chémiu. Rozhodne kvalitný hidden gem, za ktorý som vďačný a musím si asi pozrieť viac z týchto odložených filmov, ktoré mi iba zaberajú miesto na disku. Skrýva sa v nich viac, než sa na prvý pohľad zdá. Hodnotenie: A ()