Komentáře uživatelů k TV filmu (88)

No tak já musím hodnotit vysoko i proto, že jsem si v tomto filmu zahrál jako komparzista a ležel jsem v pasťáku na poschoďové posteli pod hlavním hrdinou, když ho přišli šikanovat mazáci zdejšího ústavu. Pak jsem se tam ještě objevil na nádvoří. Film mě opravdu dostal jak svou atmosférou tak vykreslením doby ve které se odehrával do níž skvěle zapadly herecké postavy. Hlavního hrdiny mi bylo hodně líto a to břímě věčného otloukánka sem nesl s ním. Bohužel no, bylo to prostě kdysi tak. Jediné mínus tohoto filmu je to, že jsem si jako komparz musel ostříhat své dlouhé vlasy takříkajíc na skína a pak jsem za to dostal ubohé 4stovky.:-) Hodnocení 4* a 85%(26.6.2011)

Silný příběh podkreslený hudbou, která k němu opravdu padla. Pokud jste na pravém místě v pravý moment, je to fajn. Ale pokud jste ve špatný moment na špatném místě, je to vážně blbý. Když se k tomu přičte i dlouhá řada bezpáteřních zmetků, můžete být rádi, že nejste předlohou tohoto příběhu.(13.4.2016)

Ještě že jsem si nepřečetl dokonce oficiální text distributora, to bych věděl jak to skončí, takhle mě to aspoň trochu překvapilo. Nemůžu vědět do jaké míry to bylo natočeno podle skutečností, slyším o tomto člověku poprvé a jsem si jist že takových případu bylo jistě spousty. Některé scény mi přišli opravdu přehnané jako z nějakého akčního béčka. Dobré herecké obsazení a výkon, když vidím režie: Jiří Svoboda, vím že to bude stát za to, spolu s filmem Jen o rodinných záležitostech jsou to jeho dva nejpovedenější kousky od roku 1990, za mě 4*.(18.5.2019)

• zeleznak

Pomale, bez napeti, nudne, bez prekvapeni.(12.1.2020)

Nechápu, jak mohl režisér takového filmu vést bolševickou stranu :-/(26.2.2009)

Film inspirovaný skutečným příběhem vždy dokáže nadchnout, obzvláště s tak dobrým hereckým obsazením jako má tento. I děj je poutavý. Po celou dobu děje, se opravdu něco ,,děje ''. Výborný výkon Jana Dolanského jako stále nepoučitelného přestupkáře a přesvědčivý výkon urputného policisty Charváta v podobě Petra Motlocha opět dokazují, že česká kinematografie má co nabídnout, i když by to mělo být jen v podobě TV filmu. Film má také dobrou výpravu. Lokality natáčení jsou odpovídající a působí věrohodně. Taktéž kamera je příjemná. Celkovým dojmem na mě tento film působil zajímavě, poutavě a s pro mě důležitými dobrými herci. Skvělý odrazový můstek pro budoucí, dnes již slavné tváře, jakou je například Jan Dolanský či Igor Bareš.(1.9.2010)

Na tv. film určitě nadstandardní, mělo to příběh, dramatičnost, napětí, akci. Dolanský mě opět přesvědčil, že na role 'mladých mužů na šikmé ploše' prostě nikoho lepšího nemáme.(15.12.2013)

Studio Ostrava a soudruh režisér...tak to mi vůbec nějak nešlo dohromady, ale nakonec se z toho vyklubal takový mírný šok v pozitivním slova smyslu. Naprosto kvalitně odvedená práce (kamera, střih), o jakési nudě nemůže být ani řeč. Všechno odsejpá přesně tak jak má, až snad na tu scénu s policejním psem - spíše tehdy ještě s veřejnobezpečnostním - Harykem nebo Žerykem. Tu a tam se režisér do toho sice trošku zamotal, to co on už viděl přinejmenším 100x od denních prací a bylo mu naprosto jasné, nemusí být hned napoprvé jasné divákovi, ale všechna čest. Naprosto skvělý výkon Matěje Hádka - jeho outsider Pajda, věčně vystresovaný, upatlaný, upocený, rozklepaný by byl na Oskara za vedlejší roli, Lenka Vlasáková sice jenom tu a tam něco kuňkla a většinou se jenom "dívala", i ta Yvettka, Krajčo, Zima, Dolanský...všechno výborné a hlavně vyrovnané herecké výkony. Vynikající scéna POPRAVY, jednoduchost, syrovost, surovost. Klobouk dolů soudruhu režisére..(30.11.2014)

1 2 3 4 5 následující >>