Potřebujete rychle uklidit dům, vyvenčit exotického mazlíčka, dorozumět se s příbuznými z Číny nebo si zrovna nevíte rady s velikostí šatů pro manželku? Všechna vaše přání splní agentura Přilož ruku s. r. o.!
Naši zaměstnanci jsou mistři svých oborů (ačkoliv všichni přišli z Úřadu práce), opravdoví specialisté s citem pro věc, vždy ochotní nejlépe vyřešit každý problém. Pokud si ovšem vinou firemní restrukturalizace nepopletou své úkoly. Tak jen do toho, všemu navzdory! (dopitak)

Martin741

Typicky britsky filmovy produkt zo 60. rokov. Pravom zabudnute dielo, dnes uz je humor vycpely. Humor je vec vazna, a myslim, ze tvorcovia si to neuvedomuju. Tri spunty len za to, ze tu nebol Bogarde : 62 % ()

dopitak

5. Carry On Regardless (1961)___ Celá skvadra padesátkových britských komiků opět pohromadě i v letech šedesátých. A znovu s kolísající kvalitou, danou scénářem, dialogy a načasováním gagů. Místy přesah do grotesky, který patrně měl zachránit vtipnost. Pokud některé z herců nesnášíte, asi se celé sérii raději vyhněte. V malé roličce starého nadrženého herce Jerry Desmonde! ()