Skřet v Las Vegas

Scénografie:

Ken Aichele

Kostýmy:

Dorothy Amos

Po hodně kladně přijatých recenzích jsem se na tenhle díl děsně těšil, inu i tady se občas stane že mě výsledek zklame. Humor už není to co býval, a celé je to spíše jako velká ucelená groteska která se ale poměrně děsně moc táhne. Moc mě to nepřekvapilo a jsem spíše zklamán. Uvidíme jak to dopadne se 4 dílem.(16.6.2010)

„Skřet v Las Vegas“ pro mě pořád jede na dobré vlně, stejně jako předchozí dva filmy. Zásadně nevybočuje a snaží se o to, aby hlavně pobavil. Ten děs zde zase tak moc nehledejte, ale to ani není smyslem série. Masky jsou opět velmi povedené, a to nejen maska samotného skřeta, ale třeba i metamorfóza Scotta nebo zaměstnankyně od rulety, která je jednou ze záporných postav.(29.10.2016)

8/10 Eskapády Írskeho škriatka v druhom pokračovaní Leprechauna ukoja zaisto všetkých fanúšikov tejto zelenej série. IMHO ide dokonca o druhý najlepší diel. Leprechaun srší humorom počas celého filmu, jeho básne sú v najlepšej forme (skúste kliknúť na IMDb na "quotes" ;)), vraždy originálne a Warwick Davis je úplne geniálny. Záverečná kúzelnícka show a cool odkaz na Star Wars dokonajú prakticky dokonalé oddychové béčko. Skritizoval by som azda nie práve najlepšiu réžiu a biedne efekty ... ale všetci dobre vieme, že o tom táto séria nie je ... PS: môj rebríček ságy L6, L3, L2, L1, L5, L4(7.10.2006)

Tretí diel Leprechauna mi prišiel zábavnejší než jednotka a dvojka - zlomyseľný škriatok tu z času na čas vydarene zahláškuje a okrem toho, že už tradične hľadá chýbajúce časti svojho milovaného pokladu, pričom zakilluje každého, kto mu nejako skríži cestu, plní ľuďom svojráznym spôsobom aj ich priania, z čoho vzíde zopár zaujímavých mordov, štýlovo pripomínajúcich vražedné vyčínanie inej známej hororovej postavy - zákerného džina zo série Wishmaster. Nie je vylúčené, že tvorcovia Wishmastera sa pri profilovaní charakteru postavy vládcu prekliatých prianí čiastočne inšpirovali práve tretím Leprechaunom...(27.12.2011)

Tretí diel o Leprechaunovi je pomerne trochu slabší, ale to kasíno skvelo do toho pasuje. Na začiatku nejaký chlapík donesie do predajne Leprechaunovu sochu a bude varovať predajcu aby sa nedotkol jeho medailonu. On ho nesposlúchne a dotkne sa medailonu a tým prebudí k životu Leprechauna. Ten chce svoje zlato, získa ho ale posledný šiling mu bude chýbať, tak a v kasíne sa rozputá krvavá bitka o jedno zlato 60 percent.(24.1.2009)

• - Spoiler: Počet mŕtvych vo filme: 9. (beso74)

• - Prvý diel série určený priamo pre video distribúciu. (beso74)

• - Na škriatkových šilingoch je vyrazená podobizeň Karla III, kráľa Španielska v rokoch 1759 – 1788. (beso74)