Vem mě s sebou

Scénografie:

Thérèse DePrez

Kostýmy:

Arianne Phillips

29. 3. 2010 - 70%(29.3.2010)

• Xmilden

Vlastně ani pořádně nevím o čem to bylo. Celou dobu jsem si myslel že Ben Affleck hraje ztělesněné sebevědomí Jeremyho Daviese. 20%(17.8.2018)

Krásne prostredia a atmosféra 50.tych rokov minulého storočia, k tomu skvelí herci a sexi židovka Rachel Weisz. Popravde mi to veľmi ako komédia neprišlo (aj keď tam pár vtipných scén bolo). Skôr by som povedal, že to je rodinná dráma strihnutá s road movie. Ale inak nemám príliš čo vytknúť. Herecké výkony výborné, príjemná atmosféra 50.rokov a skvelá hudba. Príbeh dobový, kultivovaný, emancipovaný (teda aspoň čiastočne), vľúdny, hravý - a možno až nemiestne bezstarostný, ale svojím spôsobom opojný, plný drobných úletov a trochu zlomyseľných nápadov, úročených v obratne a máličko hryzavých, iba ak v podstate neškodných konverzáciách. Napodiv sa z toho nakoniec vykľul celkom pohodový film, čo som podľa popisu ani nečakal. V tomto snímku chýba akákoľvek akcia, len tak ticho plynie, ale nevlečie sa, vytvára príjemnú atmosféru a celkovo sa mi páčil.(5.10.2019)

• bourec

Tak tady jsem se nechal nachytat jako prase.Lákavý jména,zvědavost a po hodině vypínám a dvd házim do koše.Je to tak slabý,že dvouhodinovej pohled z okýnka do světlíku přinese víc pohybu a zajímavýho děje než tohle.Ty novinový dvd mě zabijou,uf!10%.(15.12.2009)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $113,069Tržby Celosvetovo $-(31.5.2009)

• - Natáčelo se v americkém státě Indiana. (BMW12)

• - Celosvětová premiéra proběhla v lednu 1997 na filmovém festivalu Sundance v Utahu (USA). (BMW12)