Zorro (TV seriál)

Zorro

Zorro: The Legend Continues

Dobrodružný / Western / Romantický / Rodinný

USA / Francie, 1990, 87x30 min

Jako kluk jsem ten seriál bezmezně miloval. Jsem rád, že jsem jej od té doby neviděl... nerad bych si kazil vzpomínky. :)(25.10.2004)

• Cival

Tak tomuhle říkám silně nepovedný seriál, na který zapomenete tak třicet sekund po závěrečných titulcích. Navíc Zorro slovo charisma nikdy ani neslyšel.(11.3.2003)

Čtu tu v komentářích, že na tento seriál zapomenete do třiceti vteřin... No, nevím... Je to 20 let stará záležitost a já bych některé scény mohla citovat ještě dnes. Já jsem tohodle Zorra prostě žrala, fakt žrala. A už dobu se snažím sehnat alespoň některé díly. Miluju příběhy o hrdinech a tohle provedení mi sedlo. Stále jsem doufala, že Victorie konečně pochopí, že Zorro je ve skutečnosti Diego a vezmou se. Seriál bohužel skončil dřív, než k tomu došlo.(1.6.2011)

• Lima

Volný sled více-méně stupidních historek, které slouží jen jako výplň mezi reklamama. Ale když se podívám na "skvosty" typu Černý rytíř, který právě běží na Nově, tak musím uznat, že Zorro ještě není tak hroznej.(21.4.2003)

• Tosim

Hm...Zorro je sice hrdina, ale taky jenom člověk...prostě se o jeho osud divák nikdy nebojí tím pádem se s ním taky nikdy neztotožní...vždycky z kterékoliv pasti vyvázne...nějaké to napětí by neškodilo! (Není to MacGyver, i když ten byl taky pošuk :))) Slabota...asi jsem moc náročný, abych chtěl od takového tématu něco víc...film o Zorrovi jsem naštěstí neviděl :-)(16.4.2003)

• - Zpěvačka úvodní znělky Cathi Campo je příbuznou Terryho Botwicka, který v té době zastával vysokou funkci ve vedení stanice Family Channel, jež tento seriál vysílala. (CRYPT)

• - Role Zorra byla původně nabídnuta mexickému herci a zpěvákovi Fernandu Allendemu. Ten ji však odmítl, protože natáčení by mu narušilo plánovanou svatbu. (CRYPT)