Francouzský televizní seriál o dvojici novinářů z fiktivní tiskové agentury, kteří se v jednotlivých epizodách věnují reportáži o významné sportovní události, např: Rallye Pobřeží slonoviny, Pohár šesti národů v rugby, motocyklové 24 hodin Le Mans, Středomořské hry ve Splitu, Tour de France, tenisový turnaj v Rolland Garros, hokejový Stanleyův pohár, Gran Prix F1 atd. Vedle herců představujících vymyšlené postavy se v každém díle objevují skuteční sportovci. (Gray)

anderson

Réžia českého znenia = (ČST Praha) - epizódy: Samy proti všem (ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 1 = 24.5.1986) + Léto začíná v Roland Garros (ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 2 - český okruh = 7.8.1986 + SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 2 - slovenský okruh = 12.11.1986) + Formule 1 (ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 2 - český okruh = 19.9.1986) + Malá perla z Brazílie (ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 2 - český okruh = 9.11.1986 + SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: ČST 2 - slovenský okruh = 11.12.1986) (20.2.2011) ()

ankkk

Z celého seriálu jsem viděl jen několik dílů a ani mi nepřipadlo, že se jedná o seriál. Měl jsem za to, že je to jen cyklus filmů se společnou tématikou. ()