Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward (TV pořad)

Stand-up / Komedie

USA, 2019, 64 min

Marcus Raboy

Účinkují:

Anthony Jeselnik

Michael Schultz

Komentáře uživatelů k TV pořadu (10)

Jeselnik na svojom štýle zamakal a vytvoril niekoľko viacvrstvových, dlhých vtipov. Neporovnateľné s tou estrádou kedysi, aj keď čo do prednesu mi stále nesedí. Ale jo, dobrý stand-up. 70%(14.7.2020)

Začinam si na jeho prejav zvykať. A je minimálne v ňom originálny. Vidno, že o svojich vtipoch premýšľa. Ale chýba tomu tempo a po určitom čase to začína byť veľmi ubíjajúce.(22.10.2019)

• Marze

Pohybuje se to mezi jeho sebevědomý šokováním publika a staromódní zábavou. Jeselnik je moc krotký a málo inspirativní. Mě top moc nepobavilo, mnoho stand-up komiků je mnohem lepších.(21.8.2019)

Ak by jeselnik tozpraval normalnou lufdkou rychlostou tak by sa cele vystupenie vtesnalo do 30 minut...(4.5.2019)

• Arsenal83

Ten chlap je iste na nejakých toxických látkach, keďže tak pomaly sa nehýbe ani koala a ešte pomalšie rozpráva, ako by mal slovnú zásobu predškolského dieťaťa. Tie vtipy neboli zlé, ale naozaj pri normálnom tempe by to bolo na 10 minút. Pred dopovedaním fóru poznáte pointu tak dve minúty vopred, komu sa to môže páčiť a ešte si na neho kúpiť lístok? Potom sa ľudia zasmejú a on si vychutnáva smiech či potlesk takmer minútu. Čo to je za sebastredný debil? Tento chlapík by mal ísť na školenie k Rickymu Gervaisovi a na pódium zabudnúť.(28.5.2019)

Anthony Jeselnik, muž pomalého frázování, chůze a celkového výstupu, který nás často až otravně nechá čekat na pointu, má svůj další, na sesbíraných vtipech vytvořený stand-up. Většina komiků má svůj set vytvořený z vlastních zkušeností a odpozorovaných situací, Jeselnik jen hází jeden nekokretní a černohumorný joke za druhým. Nakonec to samozřejmě začne působit monotónně s tím, že značnou část vtipů lze odhadnout, přesto jsou mnohé Jeselnikovy pointy skvělé a do nudy jeho výstup nikdy nespadne.(30.4.2019)

Tohle prostě nikdo jiný nedělá a neumí.(2.5.2019)

• Fifer

Dobírání si ostatních (Jeselnikův roasting) mi připadá nudné, o to víc jsem byl zvědavější na jeho stand up. Když si Jeselnika poslechnete v rozhovoru (Joe Rogan), tak je vtipnej a zajímavej. Ale stand up mě nudil. Jsou to také uměle konstruované vtipy s nějakou černo-humornou pointou. Ale ono se to rychle omrzí. There is just no heart in it. Next time, I will pass.(8.5.2019)

Pomalým tempem o potratové klinice - aneb - tenhle cip je jinej... a bavil jsem se velice!(18.9.2019)

Pan Jeselnik má vystupování lenochoda, ale stejně je to ukrutně zabavne.(5.5.2019)