Reklama

Reklama

Stíny nad Waikiki

(seriál)
všechny plakáty
Drama / Krimi
USA, (1994–1996), 15 h 39 min (Minutáž: 47–93 min)

Tvůrci:

Glen A. Larson

Kamera:

Robert Hayes

Hudba:

Kevin Gilbert

Hrají:

Cheryl Ladd, Richard Burgi, Kayla Blake, Ogie Zulueta, Paul Gleason, Paula Trickey, Gwynyth Walsh, Daphne Ashbrook, Anne Lockhart, Shaun Toub (více)
(další profese)

Série(2) / Epizody(19)

I nad slunnou Havají se občas stahují mračna - zločinu. (oficiální text distributora)

Recenze (11)

tron 

všechny recenze uživatele

Miloval som PRÍBEHY Z JUŽNÝCH MORÍ a Markíza po ich skončení začala dávať toto tu. Toto tu že sa malo vyrovnať PRÍBEHOM Z JUŽNÝCH MORÍ? To je ako nahradiť dovolenku na opačnom konci sveta Chorvátskom. Nulová atmosféra, turistická výprava tuctových hotelov a nevýrazných pláží a necharizmatické duo vyšetrovateľov ON a ONA, ktorých to spolu evidentne nebavilo (a pritom je Richard Burgi pomerne šarmantý chlap). No bieda, veľká bieda. Zlaté PRÍBEHY Z JUŽNÝCH MORÍ. Zlatý Nick Slaughter z VRAŽEDNÉHO POBREŽIA. ()

Gemini 

všechny recenze uživatele

Úcta ke starším mi sice velí říct něco jiného, ale já nikdy neměl k autoritám přehnanou úctu:))) Prostě - Stíny Nad Waikiki jsou desetkrát lepší než Jake A Tlusťoch, a není to jen zásluha Cheryl Laddové, která je, alespoň co do vzhledu, druhou Grace Kellyovou. ()

Reklama

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Ve srovnání s ještě o pár let starším Vražedným pobřežím nemají Stíny nad Waikiki, co nabídnout. Richard Burgi nikdy nebyl velká hvězda a nikdy jí nebude, ale aspoň jedna známá tvář v seriálu potěší. Nicku, jdu za tebou kámo... ()

Tosim 

všechny recenze uživatele

Ty případy byly opravdu velmi dobře zvládnuté, série se odehrává ve velmi atraktivním (a tím pádem taky nebezpečném) prostředí a umně využívá kontrastu muž versus žena, kteří se ze začátku nesnášejí, nicméně nějakým způsobem spolu musí holt spolupracovat. A to, že je postava Cheryl doktorka, dává divákům nahlédnout do velmi zajímavé oblasti soudní patologie. ()

FeiNike 

všechny recenze uživatele

Vydarený produkt z otrepanej kategórie light krimi seriálov s ústredným mužsko-ženským duom detektívov..Na týchto dvoch z Waikiki sa mi pravidelne pozerávalo veľmi dobre, pretože prípady ktoré riešili v jednotlivých dieloch boli celkom záživné a hlavne preto, lebo ich riešili v tom prekrásnom exotickom prostredí raja Hawaja. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama