Martin741

Skor kriminalka nez film -noir,... dosledne to popisal uz Liquido26. Kazdopadne kulisy na urovni, dialogy a tempo tiez, Josef von Sternberg tocil najlepsie filmy v 20. rokoch : 70 % ()

liquido26

Může obsahovat SPOILERy: Thunderbolt je drsný gangster po kterým všichni pasou. Jednou se takhle sám vydá oddělat boyfrienda svojí ex-milenky jenomže přitom se skamarádí s roztomilým pejskem a než stihne provést vraždu, přijede na místo policie a Thunderbolt skončí v cele smrti. Nezbude mu nic jinýho než se pomstít, a tak se z vězení postará o to, aby boyfriend jeho ex-milenky skončil taky v cele smrti a potom z toho má dilema ... Prostě mám z toho rozporuplné pocity, protože docela dobrý příběh je protkán strašně naivními místy, Thunderbolt je postava vlastně férová a tak nějak si neumím představit, že to byl nebezpečný boss mafie, Bancroft v hlavní roli se mi místy líbil, ale místy zase působil pateticky prkenně. A psa ve vězení by mu asi taky nepovolili. Stejně tak jako by do cely naproti němu určitě nedali člověka, kterýho se pokusil předtím zabít. ()