Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jak vyletěla do povětří chemická továrna a Arabela získala kouzelný prsten. Rumburakovi štěstí stále přeje. Petrovi, který ovládl jeho tajné studio, překazí vysílání a uvězní ho. Sám se vydává do světa lidí, aby se definitivně zmocnil Arabely. Ta právě vysvobodila krále a Viga z vězení a těší se ze setkání s nimi. Netuší, že Rumburak je jí v patách a že teď čeká vězení na ni. (Česká televize)

(více)

Recenze (5)

javlapippi 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"Kdyby mi tohle předložil můj kuchař, byl by o hlavu kratší." Hlave korunovanej pomery v továrni príliš pod fúzy nejdú, čo má výbušné konce. Xéniino zaradenie do pracovného procesu tiež nie je úplne hladké. Aspoň že spokojný Blekota cukruje o dušu. Prstene menia majiteľov neuveriteľným tempom. Pred čím treba zložiť klobúk je justičný systém, kde vyhodíš fabriku do luftu a o pár hodín už sedíš v base. ()

Frajer42 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Továrny bude věčná škoda. Královské řádění zde mě velmi bavilo. Nápad s generály byl rovněž perfektní. Xenie v kuchyni coby servírka roku taktéž neměla chybu. Rumburakův pyj už se takřka dotýká Arabeliny vadžajny. Další skvělý díl. [83 %] ()

Galerie (21)

Zajímavosti (1)

  • Natáčeno v Kralupech nad Vltavou, hradu Český Šternberk, Černošicích, Praze - Hradčanech, Karlově a Střeleckém ostrově. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)

Reklama

Reklama