• Oskar
  ****

  Velice originální, zábavný seriál. Ale když si vybavím všechny ty komické scény - jak se Křečkovi kouří z uší, jak dělá dřepy, je po pás ponořen do kafe, mluví bez háčků a čárek, brodí se vodou, aby dostihl křečka s malým 'k'... nemůžu se ubránit dojmu, že to Miloš Macourek psal spíš na Petra Nárožného. To by bývalo bylo ještě daleko lepší.(20.2.2003)

 • honzic
  ***

  Poslední vydařený seriál Orlíčka, než přišla revoluce, po které se z něj stal režisér nepovedených filmů a seriálů (škoda). Tady hraje jak skvělý Satinský, tak Vladyka i Rosůlková nebo Hadrbolcová a ani role dětí nejsou zas tak zle zahrané. No jako celkem to působí vyváženě a příjemně. Hodnocení: 65 %(1.7.2012)

 • mchnk
  ****

  Precizně zamotaný příběh, tak jak to umí jen Vorlíček a Macourek. Fantasy scénář a skvělé triky, dělají z tohoto jeden z vrcholů československých seriálů. Hvězdičku dolů dávám přece jen za některé příběhové nesrovnalosti, které jsou ovšem zanedbatelné, zvlášť když jde o seriál pro děti a pro mě. "Nic tak strašného se neděje vážený pane, to vše je pouze sen zde mého pravnuka" (6.11.2011)

 • manonfire
  **

  Bizarní blbinka pro děti, která měla své momenty, ovšem do svěžesti a roztomilosti Čestmíra jí dost chybělo, jelikož ten poskytoval prostor absurdnosti dětské rozvernosti soustředěné v dospělých postavách (Menšík, Nárožný, Bohdalová), kdežto v Křečkovi i ti lepší z osazenstva (Satinský, Sloup, Kopřiva s Vladykou) neměli dost silné momenty, aby vynahradili zbytek druhotřídního hereckého obsazení, kde dětské role byly vcelku o ničem, postavy rodičů nevýrazné (Zahajský, Turzonovová) no a Brodský to je totální průser, něco tak ňoumovitého, zženštilého a necharizmatického se skutečně nevídá. Upřímně, i triková část byla ve srovnání s takovými Návštěvníky místy až trapná, hudba pak tuctová. 40%(23.1.2008)

 • Paity
  ****

  Teda v anglickém překladu to vypadá šíleně. V každém případě můj velmi obíbený seriál. Ani jsem nevěděl, že to bylo natočeno až v roce 1987, spíše jsem to tipoval na začátek 80. let. Určitě jde ale o velmi povedenou záležitost s oiriginálním příběhem. A hlavně, kdo by si nepamatoval ovládání Júlia Satinského prostřednictvím kladiva bušícího do nějakých jeho mozkových závitů. To už prostě nikdo nezopakuje.(31.5.2012)

 • - Když se asi v polovině 2. dílu "Sehnat noční košili!" spolu baví sourozenci Křečkovi v autě před domem Křečkových, je v odraze čelního a bočního okna dobře vidět tyč mikrofonu zvukaře. (rakovnik)

 • - Natáčelo se v Berouně. (everlast44)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace