Jako kluk jsem si přál vždy zažívat dobrodružství alecos i zažil, ale na cestování časem jsem nikdy nedosáhl. Tento seriál jsem hltal co to šlo a patří mezí mé nejoblíbenější i po letech.Hrozné je na něm asi to, že spousta herců působí hrozně nehercky. Hlavně starší brácha od berků. Na druhou stranu syn křečků je asi nejlepší, co do výkonu i tak celkově. tedy je to takové nevyrovnané a v mnoha směrech příliš naivní a účelové. jenže pro klučičí sny o dobrodružství je to prima i po letech. Spousta scén, hlavně s pradědečkem vypadá dobře a zábavně i v dnešní době. Zde jen z nostalgie nadhodnocuji. 9/10(24.12.2009)

Teda v anglickém překladu to vypadá šíleně. V každém případě můj velmi obíbený seriál. Ani jsem nevěděl, že to bylo natočeno až v roce 1987, spíše jsem to tipoval na začátek 80. let. Určitě jde ale o velmi povedenou záležitost s oiriginálním příběhem. A hlavně, kdo by si nepamatoval ovládání Júlia Satinského prostřednictvím kladiva bušícího do nějakých jeho mozkových závitů. To už prostě nikdo nezopakuje.(31.5.2012)

seriál,který mě jako mladšího moc nezaujak,ovšem o to víc jsem ocenil jeho kvality už jako trochu starší-protože ten námět je prostě geniální a fantastickej-kdyby s tím přišli dřív někde v Hoolywoodu,byl by s toho seroš na několik let..Každá epizoda překvapila nějakým tím dějinným zvratem..Myslím,že stojí za shlédnutí,o ději radši moc psát nebudu,abych neochudil ty,co to ještě neviděli(26.12.2014)

Ma to takovy trosku pomalejsi rozjezd, ale jak vlezou Kreckovi do hlavy tak pak me to uz docela hodne bavilo :) Sveho casu se mi desne libil Marek Brodsky a te Alici jsem uplne zavidela, ale za poslednich par let teda pekne vypelichal, to by tedy opravdu neslo, takze tam konec lasky. Ale serial paradni :)(1.7.2015)

Velice originální, zábavný seriál. Ale když si vybavím všechny ty komické scény - jak se Křečkovi kouří z uší, jak dělá dřepy, je po pás ponořen do kafe, mluví bez háčků a čárek, brodí se vodou, aby dostihl křečka s malým 'k'... nemůžu se ubránit dojmu, že to Miloš Macourek psal spíš na Petra Nárožného. To by bývalo bylo ještě daleko lepší.(20.2.2003)

• - Natáčelo se v Berouně. (everlast44)

• - Když se asi v polovině 2. dílu "Sehnat noční košili!" spolu baví sourozenci Křečkovi v autě před domem Křečkových, je v odraze čelního a bočního okna dobře vidět tyč mikrofonu zvukaře. (rakovnik)