Kde přišel Nolan na to, jak se může několik lidí záměrně dostat společně do jednoho snu? :) Jednoznačně to vykrad z Macourka pro svůj Počátek. I po 25ti letech má Křeček své kouzlo, což je nezměrný důkaz vysoké kvality. Z herců exceluje zejména Vladyka, naopak Brodský působil hodně jalově a nesympaticky. Jako dítě jsem si nevšiml spousty vtipů- pobaví se i dospělí. Jenom si myslím, že trochu přepískli poslední díl. Angorský křeček jedoucí na mrňavém kole už parodoval samotný seriál. Příliš krkolomné zvraty ve scénáři sice působily napětí v průběhu všech 6ti dílů, ale kekonci příběhu už se člověk prostě musel chytat za hlavu :) Poslední díl byl tak překombinovaný a několikrát vygradovaný, že samotný závěr nevyzněl jak měl. Nebýt posledního dílu, bylo by to za 5 hvězd navždy(31.3.2011)

Precizně zamotaný příběh, tak jak to umí jen Vorlíček a Macourek. Fantasy scénář a skvělé triky, dělají z tohoto jeden z vrcholů československých seriálů. Hvězdičku dolů dávám přece jen za některé příběhové nesrovnalosti, které jsou ovšem zanedbatelné, zvlášť když jde o seriál pro děti a pro mě. "Nic tak strašného se neděje vážený pane, to vše je pouze sen zde mého pravnuka" (6.11.2011)

Další a velmi povedený český seriál s tematikou cestování časem a následném ovlivnění budoucnosti. Nápadité vynálezy, na svou dobu dobré triky, kvalitní herecké obsazení a samozřejmě cesta do nitra člověka dělají z tohoto seriálu napínavou a zábavnou podívanou. Samozřejmě je vše laděno do mírně komediálního kabátu, takže se u toho i s radostí zasmějeme.(10.7.2011)

bolo by to za 5* nebyt par nezmyselnych rozhodnuti kladnych hrdinov (napr nechat v zavesenom plasti pristroj na zmensovanie, v sufliku vykres na perpetum alebo dat fotrovi Kreckovi precitat pred celou rodinou "Kluci vydrzte, pomuzeme Vam") a ubohej animacie amatersky vypchateho pomackaneho skrecka na bickli.....vyzeral akoby po nom presiel kombajn....achjo...no a Marek Brodsky ma po tatkovi len ten velky kukuc...herecky talent rozhodne zial nezdedil :((2.1.2015)

Jako kluk jsem si přál vždy zažívat dobrodružství alecos i zažil, ale na cestování časem jsem nikdy nedosáhl. Tento seriál jsem hltal co to šlo a patří mezí mé nejoblíbenější i po letech.Hrozné je na něm asi to, že spousta herců působí hrozně nehercky. Hlavně starší brácha od berků. Na druhou stranu syn křečků je asi nejlepší, co do výkonu i tak celkově. tedy je to takové nevyrovnané a v mnoha směrech příliš naivní a účelové. jenže pro klučičí sny o dobrodružství je to prima i po letech. Spousta scén, hlavně s pradědečkem vypadá dobře a zábavně i v dnešní době. Zde jen z nostalgie nadhodnocuji. 9/10(24.12.2009)

• - Natáčelo se v Berouně. (everlast44)

• - Když se asi v polovině 2. dílu "Sehnat noční košili!" spolu baví sourozenci Křečkovi v autě před domem Křečkových, je v odraze čelního a bočního okna dobře vidět tyč mikrofonu zvukaře. (rakovnik)