• Tuax
  *****

  Jako kluk jsem si přál vždy zažívat dobrodružství alecos i zažil, ale na cestování časem jsem nikdy nedosáhl. Tento seriál jsem hltal co to šlo a patří mezí mé nejoblíbenější i po letech.Hrozné je na něm asi to, že spousta herců působí hrozně nehercky. Hlavně starší brácha od berků. Na druhou stranu syn křečků je asi nejlepší, co do výkonu i tak celkově. tedy je to takové nevyrovnané a v mnoha směrech příliš naivní a účelové. jenže pro klučičí sny o dobrodružství je to prima i po letech. Spousta scén, hlavně s pradědečkem vypadá dobře a zábavně i v dnešní době. Zde jen z nostalgie nadhodnocuji. 9/10(24.12.2009)

 • Paity
  ****

  Teda v anglickém překladu to vypadá šíleně. V každém případě můj velmi obíbený seriál. Ani jsem nevěděl, že to bylo natočeno až v roce 1987, spíše jsem to tipoval na začátek 80. let. Určitě jde ale o velmi povedenou záležitost s oiriginálním příběhem. A hlavně, kdo by si nepamatoval ovládání Júlia Satinského prostřednictvím kladiva bušícího do nějakých jeho mozkových závitů. To už prostě nikdo nezopakuje.(31.5.2012)

 • Wez
  ****

  seriál,který mě jako mladšího moc nezaujak,ovšem o to víc jsem ocenil jeho kvality už jako trochu starší-protože ten námět je prostě geniální a fantastickej-kdyby s tím přišli dřív někde v Hoolywoodu,byl by s toho seroš na několik let..Každá epizoda překvapila nějakým tím dějinným zvratem..Myslím,že stojí za shlédnutí,o ději radši moc psát nebudu,abych neochudil ty,co to ještě neviděli(26.12.2014)

 • joelly01
  ****

  Ma to takovy trosku pomalejsi rozjezd, ale jak vlezou Kreckovi do hlavy tak pak me to uz docela hodne bavilo :) Sveho casu se mi desne libil Marek Brodsky a te Alici jsem uplne zavidela, ale za poslednich par let teda pekne vypelichal, to by tedy opravdu neslo, takze tam konec lasky. Ale serial paradni :)(1.7.2015)

 • Oskar
  ****

  Velice originální, zábavný seriál. Ale když si vybavím všechny ty komické scény - jak se Křečkovi kouří z uší, jak dělá dřepy, je po pás ponořen do kafe, mluví bez háčků a čárek, brodí se vodou, aby dostihl křečka s malým 'k'... nemůžu se ubránit dojmu, že to Miloš Macourek psal spíš na Petra Nárožného. To by bývalo bylo ještě daleko lepší.(20.2.2003)

 • - Natáčelo se v Berouně. (everlast44)

 • - Když se asi v polovině 2. dílu "Sehnat noční košili!" spolu baví sourozenci Křečkovi v autě před domem Křečkových, je v odraze čelního a bočního okna dobře vidět tyč mikrofonu zvukaře. (rakovnik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace