Sveho casu kultovni zalezitost, prvni kyberpunkovy serial co bezel v USA. Mluvici digitalni hlava Max Headroom , ktera puvodne vznikla jako moderator poradu pro britsky Channel 4, se pro svou oblibenost dostala i do klipu Paranoimia od Art of Noise a reklamy na Coca colu.(9.12.2007)

Vydarený cyberpunkový seriál ako po obsahovej, tak aj po obrazovej a kulisovej stránke. Veľmi dobre vybudovaný svet, kde sú televízne ratingy všetko, dobre zvládnuté postavy, chýbajú tomu možno trochu lepšie scenáristicky zvládnuté príbehy, ktoré prezentuje, ale aj tak je to veľmi dobré.(17.8.2012)

A je tu jedna kultovka, ktorá išla za mojich mladých čias na ORFke. A, že som sa nevedel dočkať pokračovania. Hovoriaci a skutočne netradičný hlavný hrdina torzo v blikajúcej konzerve omámil svojimi šplechtami a nedal vydýchnuť takému či onakému babrákovi. V tej dobe fakt ˝žvanec˝ a verím, že si zachoval svoj esprit do teraz.(4.2.2011)