Neúplatný

• USA Cimarron Strip
USA, 1967, 23x90 min

Stuart Whitman, Percy Herbert, Randy Boone, Jill Townsend, Timothy Carey, Joseph Cotten, Martha Scott, Jim Davis, David Canary, Joe E. Tata, Charles Dierkop (více)

Bankovní lupič je v cimarronském vězení zabit svým vlastním šéfem Coffinem – a v sousední cele je Screamer, který nabízí Crownovi pomoc při vystopování Coffina. Crown se Screamerem utvoří nepravděpodobné společenství, ale komu může Crown důvěřovat, když je na hlavu Coffina vypsána odměna 10.000 dolarů. (Filmbox)

ferika

Na Filmboxe som objavil serial mojej skolopovinnej mladosti "Cimarron Strip", ktory som s mojim otcom pozeral zhruba zaciatkom 70-tych rokov na Viedenskej televizii pod nazvom "Der Marshall von Cimarron". Mili, sampaticki herci ako aj cely styl serialu. Spravna davka akcie, romantiky a humoru pre celu rodinu. Zial ukonceny pre koliznu konkurenciu predcasne. V obsadeni hore sa zabudlo uviest hned v uvode jednu z hlavnych postav, Dulcey Coppersmith v podani Jill Townsendovej. Taka zlata mysicka. Mala mat v tom poradi cestnejsie umiestnenie. ()