Třináctiletá Jenna Rinková by chtěla být oblíbená mezi spolužáky a ze všeho nejvíc by chtěla zapadnout mezi šestici dívek v čele s Lucy Wymanovou, které všichni říkají Tom-Tom. Jenna právě pořádá party na oslavu svých narozenin, a tak své spolužáky na oslavu pozve. Dosud ale nejvíce kamarádila s Mattem ze sousedství, který rád fotografuje a Jennu považuje za svou největší kamarádku. Matt těsně před oslavou dorazí se svým dárkem. Jedná se o velký papírový domeček, který Jenně vyrobil a ve kterém zobrazuje její vysněný život. Matt jí domeček daruje a k němu přidá i jakýsi prášek, který má mít kouzelnou moc splnit Jenně vše, co si přeje. Jenna prášek rozsype po střeše domečku. Ozve se zvonek a Lucy se svými kamarádkami přichází, Jenna proto domeček narychlo uklidí do spíže. Lucy namluví Jenně, že na party dorazí i její vysněný spolužák. Jenna si podle Lucy musí vzít jen přes oči šátek a vlézt si do spíže, kam údajně Lucy potom spolužáka pošle. Jenna strašně touží po hezkém spolužákovi, a tak skutečně udělá to, co po ní Lucy chce. Jak Jenna čeká ve spíži, část prášku z domečku, který má umístěný nad hlavou, se uvolní a na hlavu jí spadne zrovna ve chvíli, kdy si Jenna přeje, aby byla atraktivní třicítkou. Lucy s kamarádkami snědí dobroty, které Jenna na party přichystala, a z domu odejdou. Lucy před odchodem ale do spíže strčí za Jennou Matta, který vůbec netuší, o co se jedná. Jenna je rozčilená a vše dává za vinu Mattovi, jehož vyhodí z domu. Druhý den ráno se Jenna probudí ve velkém bytě v New Yorku jako třicetiletá. Nechápe, co se stalo, a je zděšena z polonahého muže, který je v bytě s ní. Jenna před ním z bytu uteče a na chodníku narazí na svou kolegyni a přítelkyni, Lucy Wymanovou. Ta ji zatáhne do limuzíny a spolu zamíří do jejich společné práce v redakci módního časopisu. Tady už se koná porada, ze které však Jenna uteče. Zjistí, že má jako redaktorka sekretářku. Hned jí tedy dá první úkol – sekretářka má zjistit současnou Mattovu adresu. Když se od sekretářky dozví, kde Matt bydlí, zamíří za ním. Matt je překvapený, že ji vidí. Teď je také dospělý a živí se jako fotograf. Matt řekne Jenně, že se od jejích třináctých narozenin nestýkali, protože Jenna měla za kamarádku Lucy a její skupinu pochlebovačů. Jenna se dozvídá, že večer jde na party časopisu, ve kterém pracuje. Vypadá to, že party dopadne fiaskem. Nikdo se nebaví a šéfredaktor je zoufalý, bojí se, že si na něm konkurenční časopis smlsne. Je to Jenna, která pomocí dětského napodobování tance Michaela Jacksona rozproudí zábavu na party. Jenně se vůbec nelíbí její současný dospělácký přítel, a tak se s ním rychle rozchází, ráda by byla s Mattem, ale dozvídá se, že Matt si má za pár dnů brát svou současnou přítelkyni. Jenna v práci také zjistí, že Lucy se proti ní za jejími zády domlouvá s jinou kolegyní. Šéfredaktor přichází s požadavkem vedení. Je třeba přepracovat strukturu celého časopisu. Klesá totiž prodej a vedení požaduje radikální změny. Jenna tedy začne sama bez proradné Lucy připravovat svou novou koncepci časopisu... (TV Prima)

Kinderr

Klasický televizní romantický film. Každopádně zajímavý nápad, že se málá holka posune o pár let dopředu, ale samozřejmě je to spojené se spoustou trapasů........ ()

BlackVelvet

Scena s Jacksonovym Thillerem mne fakt rozesmala. Jak tady psali jiz jini, je to variace na BIG, ale dle mne to neni na skodu. Osobne si myslim, ze film je ve svem zanru hodne povedeny, skoda nizkeho hodnoceni. ()

zeromen

Nebít dvou skvělých herců v hlavní roli, bylo by to docela o ničem ale i tak bohužel moc situaci nezachránily. ()

hannahmontan

Za mě krásný odpočinkový film. Je to taková vzpomínka na dětství, kdy jsem seděla před TV a snila, že i já budu mít takové štěstí. Za mě moc doporučuji. ()

Pignon

Už jsem v kategorii, kdy i 30ka je ukrutné mládí a proto si můžu dovolit i ty 3 hvězdy za film balancující sotva okolo 2, ale jinak je to ještě bezva old school biják s poctivou výpravou, natočený v čerstvě vyladěném NY, bez kriminality a s optimismem na tváři a v pozadí s bobtnajícími cenami nemovitostí. Dneska už by redaktorka printového časopisu bydlela sotva tak lépe než v besenkammer. Arrivederci ma cittá. ()

Pythonator

Jennifer Garner drží tuto tak trochu ženskou komedii doslova na svých bedrech. Jelikož mi je ta děva nadmíru sympatická, nemůžu se nudit. Mladý Hulk je taktéž zajímavý a sám Glum potěší vždycky. ()

Damnsinead

Nic světoborného, ale koukat by se na to dalo. Bohužel je v hlavní roli Jennifer Garner. Jinak decentní herečka, ale tady jí to juchání nevěřím. Velmi křečovité a nepřesvědčivé. 40% ()

soukyd33

Velmi zajímavý film. Mladá dívka má zvláštní přání, po splnění se jí obrátí život o 180⁰. A od té doby se dostává do šílených situací. Je to ale to pravé přání? Soundtrack TOP. Příběh super. Romantický konec. 👍 Hvězdiček 4 ()

J.o.h.n.ny

Romantická komedie, pakliže na ni koukáte s přítelkyní by ve vás mě la zanechat lepší pocit, než nakvašený pocit z blbosti hlavní hrdinky, která se z té mrchy nějak nestačila přeměnit a jestli jo, tak jsem to teda já i moje přítelkyně nestačili postřehnout v čem to spočívalo... ta jedna * je za to,že se ten kluk nakonec pro ni nerozhodl, i když spolu nakonec skončili, že jsem proszradil závěr? ale to už bylo jasné od první minuty... :( ()

Cristina

Tento film se mi líbil asi proto,že by se mi takový život,jako měla Jenna,taky líbil. Jennifer Garner zahrála skvěle 13letou holčičku v těle dospělé ženy. ()

adooo

Podľa mňa ma Jennifer úžasnú charizmu a taktiež je to krásna herečka, ktorá dodáva kvalitu filmu už len keď sa pretŕči pre kamerou....a náhodou vcelku slušná komédia :) ()

Soar

Strašná tuposť. Tupý scenár, tupí herci (s výnimkou Marka Ruffala, za neho je tá jedna hviezdička). Nechápem ako môžu herci svetového mena prijať úlohu v takomto filme. Jennifer to hrá otrasne (ak sa to čo predvádza vôbec hraním nazvať dá) jej by som tu neveril ani nos medzi očami. Serkis mi tam tiež ako teplý šéfredaktor nesedí. A na to že to je "komédia" som sa veru príliš nenasmial. Vlastne áno - scéna na konci kde hlavná hrdinka pozerá na ružový domček pre bábiky a tak srdcervúco narieka až jej netečú slzy. Už aspoň tam si mohli dať záležať a prejsť jej cibuľou pod nosom keď už na ničom inom. ()

BenNat

Až mi bude příště znova třináct, možná budu považovat toto roztomilé klišé za hluboké dílo, do té doby ale musím konstatovat, že jsem se při sledování nenudila, tak občasně jsem se i bavila a ze všeho nejvíc mě uchvátily Jenniny růžové conversky. Takže asi tak. ()

Kam3L

já se prostě a jednoduše bavil. jasně, že to není kdoví co, ale na neděli po obědě je to super komedie :) ()