Reklama

Reklama

Zločiny podle Mary Higgins Clark: Budu pořád s tebou

(TV film)
  • Česko Budu pořád s Tebou (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Ambiciózny maklér Sterling Brooks zomrie pri nevysvetliteľnej nehode. A keďže počas svojho života nevykonal dohromady žiadne dobré skutky, nemôže sa dostať do Neba skôr, ako niekomu na Zemi nepomôže bez toho, že by od neho očakával vďaku. Sterling si preto vyhliadne mladú matku Annie Campbellovú  a jej sedemročnú dcérku Marissu, aby ich ochránil pred gangstrami, ktorí rozdelili ich rodinu. (TV JOJ)

(více)

Recenze (3)

Slartibarkfast 

všechny recenze uživatele

Slabá romantická slátanina, ve které je spousta nesrovnalostí a děj je těžce zmatený. Herci se snaží seč mohou, ale když je děravý scénář, už není co zachraňovat. Celkově to bylo takové uspávací a sem tam vtipná hláška postrádala šmrnc. Přežil jsem celý film ve zdraví, tak dávám slušných 30% ()

Guzo 

všechny recenze uživatele

Nic převratného se nekonalo, ale jednou se na to koukat dalo úplně bez problémů. Herci byli vcelku příjemní, jen teb příběh občas byl až moc klišovitý (a občas zase vůbec, tak nevím, co jsem si pak měl myslet ;-) ()

Reklama

Dale 

všechny recenze uživatele

Erika v netradičnej úlohe, kde je celý čas oblečená a dostáva veľa priestoru na seriózne herectvo. A napodiv nie je jej herecký výkon na tomto filme to najhoršie. Je to scenár, ktorý sa nevie rozhodnúť, či má byť fantasy, thriller, rodinný, romantický film, alebo súdna dráma. Takže z toho vzišla strašná gebuzina, ktorá asi nezaujme ani deti na Štedrý deň. ()

Galerie (6)

Reklama

Reklama