Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na vzdálené planetě žije velký čaroděj jménem Lerigot. Je strážcem zlatého klíče, kterým se odemyká brána do nekonečného vesmíru. Lerigota pronásleduje zlá galaktická bytost jménem Divatox, která chce získat čarodějovu moc, aby mohla osvobodit strašlivého netvora. S ním chce totiž uzavřít manželství a ovládnout celou galaxii. Lerigotovi mohou pomoci pouze jeho mocní přátelé, ale nejdřív musí uprchnout ze své planety na zem. Na zemi ho zachraňují strážci vesmíru Kate a Tomy, i když se sami nacházejí v ohrožení života. Po útěku Lerigota na zem zajme Divatox jeho ženu Jaru a malou dcerku, aby ho přinutila ke spolupráci. Chce ho využít k cestě přes zrádný trojúhelník královny Nemesis. Pak hodlá hledat ztracený ostrov a na něm spojit své síly s netvorem jménem Maligore. Pak už jí nebude moci v jejích tajných plánech nikdo zabránit (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (146)

Guran 

všechny recenze uživatele

Film jsem opět viděl už odmala. Dnes už ho doma nemám a nějak po něm ani netoužím. Vím jen, že jsem si s ním užil jako malý kluk krásné časy a tak to zůstane v mých vzpomínkách, ale stránka triků a příběhu je přeci jenom o dost slabší, ale díky mé nostalgii dávám 7/10. Držím se, dal bych aspoň 8, ale tento snímek si to asi nezaslouží. budu ale na něj vzpomínat v moc dobrém světle. ()

anli odpad!

všechny recenze uživatele

Dalsi z rady radoby dobrodruznych rodinnych komedii a dalsi z rady,filmu,ktery je vhodny maximalne pro predskolaky.Infantilne napsane i rezirovane,bez spetky napadu i cehokoliv jineho.Jedna velka sucha nuda od zacatku do konce.Kdyby to bylo natoceno o 10 ci 20 let drive,mozna bych primhouril oko a dal i deset procent,ale v roce 1997-v dobe pixarovek je toi urazka filmu,takze jasna a cista nula. ()

Reklama

PRobin 

všechny recenze uživatele

Po mém posledním CSFD braku - filmu Kameňák - jsem byl potěšen. Turbo power rangers se drží svých kolejí. Ono taky potěšit desetiletého caparta nebylo v devadesátých letech těžké. Stačilo pár laciných vtípků, laciných charakterů, laciných auťáků spolu s nenasytnou touhou oplastovat všechno kolem (ať to dostane upgrade) a nebohé děcko zažilo svou první poluci. Však děj je prostý jako bulharská striptérka - nějaký zakrslý megačaroděj, který celou dobu jen mručí a padá se nechá zajmout od čarodějky s vizáží dominy (a spoustou plastu na sobě ), která ho chce použít k vyvolání démona. Toho si pak vezme, zarajtujou si a jejich evil potomci ovládnou vesmír. Naštěstí je tu provařená parta rangerů ve složení: mixnutý japonec, mixnutý mohykán, černoška, blbá blondýna a debil, který si hned na začátku zlomí zádo. Ten je nahrazen malým klukem, aby se měl diváček s kým ztotožnit. K tomu rangeři nemají svý robožáby a robomamuty, ale tragický káry ověšený světlama a papundeklem. Samo, že na závěr se všecky auta složí dohromady v TURBO MEGA ZORDA a efektním sekem Turbo meče pošlou démona po dvou minutách zápasu do jámy pekelné. Přesto se mi líbí, že film má jasno ve své cílové skupině. Takže když sličný mohykám zachrání promočenou blbou blondýnu, nečekejte nějaký olizování obličejů. Na lásku se tady nehraje. Prostě TURBO hodinky, TURBO auta, TURBO batohy, TURBO roboti a obří démon. Jako desetiletý harant bych z toho vřískal blahem :) ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

Od predchádzajúceho kino dobrodružstva sa prešlo od CGI napäť k plastiku a lacno pôsobiacim trikom. A kúzlo sa vrátilo. Čo sa však paradoxne stratilo, je ambícia prísť s niečim pre kiná, čo bude stáť zato. Pôvodnému seriálu som dal maximum, lebo čo sa týka TV to bolo akčné a kúzelne naivné, plus nostalgia. Prvý kinosnímok bol viditeľne odhodlanejší predstaviť sa na veľkom plátne. TURBO je niečo čo osciluje medzi tým, ale nieje ani jedným. Ale je to stále pozerateľnejšie a obstojnejšie duchu predlohy, ako minuloročný rádoby blockbuster. ()

Vitason 

všechny recenze uživatele

Tak tohle byla síla. Rovnou začnu s klady filmu. Jednak jich je málo, takže bych na ně na konci mohl zapomenout a radši je vyjmenuji hned, protože jmenování záporů by mě mohlo, tak podráždit, že bych je už na konci ani nechtěl psát. Takže si zapněte bezpečnostní pásy. Rozjíždíme se. S klidným svědomím můžu pochválit povedené masky a chvílemi slušnou výpravu (Nevztahuje se na samotné auto-zordy). Za zmínku také stojí hlavní záporačka, která je buď šílená a nebo jen prostě hrozně přehrává, a nebo platí obě dohromady. Tak to by bylo zhruba vše a teď k záporům. V první řadě je film hrozně nudný. Přes hodinu se nesemele žádná akce a hloupý scénář to bez jediné bitky nemůže utáhnout. Dokonce jsem se každých pět minut musel kontrolovat, jestli jsem nezačal obrůstat mechem a povedlo se mi u snímku asi třikrát usnout, sice jsem si ho většinou pouštěl v pozdních hodinách a ještě jsem byl většinou unavený z celodenního nic nedělání, ale to film neomlouvá. A když po tom hrozném čekání přijde konečně akce, tak je trošku nešikovně natočená, ale tento fakt je naprosto titěrný ve srovnání s tím, jak je celý film infantilní a hlavně jak leze dětem do určitých míst, kam se dříve snažil dostat jen Michael Jackson. To, jak se členem Strážců stalo malé dítě, bylo už hodně přehnané. Jedna hvězdička ze staré známosti. ()

Galerie (22)

Reklama

Reklama