poster

Strážci vesmíru

 • USA

  Turbo: A Power Rangers Movie

 • Slovensko

  Turbo: Hviezdni jazdci

Akční / Rodinný / Dobrodružný

USA / Japonsko, 1997, 99 min

 • DonFrolimo

  Zda se, ze nikdo tu nechape naprostou dokonalost tohoto neprekonatelneho kyce. Vypnete vsechny esteticke obvody, necekejte jakekoliv naznaky kvality, popripade se opijte, jestli se k podobnemu vykonu neodhodlate strizlivi, nenutte se po ste si opakovat co je to za prisernou sracku (o tom zadna) a teprve pak si vychutnavejte kouzlo nechteneho.(13.3.2008)

 • Vitason
  *

  Tak tohle byla síla. Rovnou začnu s klady filmu. Jednak jich je málo, takže bych na ně na konci mohl zapomenout a radši je vyjmenuji hned, protože jmenování záporů by mě mohlo, tak podráždit, že bych je už na konci ani nechtěl psát. Takže si zapněte bezpečnostní pásy. Rozjíždíme se. S klidným svědomím můžu pochválit povedené masky a chvílemi slušnou výpravu (Nevztahuje se na samotné auto-zordy). Za zmínku také stojí hlavní záporačka, která je buď šílená a nebo jen prostě hrozně přehrává, a nebo platí obě dohromady. Tak to by bylo zhruba vše a teď k záporům. V první řadě je film hrozně nudný. Přes hodinu se nesemele žádná akce a hloupý scénář to bez jediné bitky nemůže utáhnout. Dokonce jsem se každých pět minut musel kontrolovat, jestli jsem nezačal obrůstat mechem a povedlo se mi u snímku asi třikrát usnout, sice jsem si ho většinou pouštěl v pozdních hodinách a ještě jsem byl většinou unavený z celodenního nic nedělání, ale to film neomlouvá. A když po tom hrozném čekání přijde konečně akce, tak je trošku nešikovně natočená, ale tento fakt je naprosto titěrný ve srovnání s tím, jak je celý film infantilní a hlavně jak leze dětem do určitých míst, kam se dříve snažil dostat jen Michael Jackson. To, jak se členem Strážců stalo malé dítě, bylo už hodně přehnané. Jedna hvězdička ze staré známosti.(6.7.2008)

 • anli
  odpad!

  Dalsi z rady radoby dobrodruznych rodinnych komedii a dalsi z rady,filmu,ktery je vhodny maximalne pro predskolaky.Infantilne napsane i rezirovane,bez spetky napadu i cehokoliv jineho.Jedna velka sucha nuda od zacatku do konce.Kdyby to bylo natoceno o 10 ci 20 let drive,mozna bych primhouril oko a dal i deset procent,ale v roce 1997-v dobe pixarovek je toi urazka filmu,takze jasna a cista nula.(5.12.2010)

 • blondboss
  **

  Druhý celovečerný film v podaní Power Rangers nevyšiel až tak katastrofálne, ako som si myslel, že to bude. Dokonca som tu videl aj akýsi náznak jemného zlepšenia kostýmov a celkom dobrý nápad na akýsi pokus o príbeh. Stále je to ale prvoplánová zábava, ktorá vás baví len vtedy, keď ste naozaj v predškôlskom veku, keď ste zhúlení alebo proste idete proti prúdu a ani takéto sračky vo vás nevyvolajú negatívne emócie. Amy Johnson potešila, ale aj napriek tomu je Power Rangers vo všeobecnosti jedna z najhroznejších sérií vôbec a tento film to skôr dokazuje ako vyvracia. 30 %(30.11.2018)

 • silentname
  ***

  "Turbo: A Power Rangers Movie." V detstve ma to bavilo, potom sa mi to ukázalo ako strašná sračka. Teraz, keď máme ešte pár týždňov do nového filmu, nechám zaúradovať nostalgiu a pár bodov tomu pridám. Stále si nemyslím, že ide o dobrý film, ale na druhú stranu musím povedať, že viac sa to prejavuje ako Power Rangers, keď tu všetky monstrá a zordy reálne sú a nie sú urobené cez počítačové triky. Stále je to debilný film a je tu veľa momentov, ktoré sú viac komické, než zaujímavé, ale na druhú stranu sa od toho ani nič viac čakať nedalo. Pre fanúšikov Strážcov Vesmíru to možno funguje, ja to vnímam ako podpriemer, ale neviem, či by si to niekto reálne aj užil ako vysokú filmovú kvalitu. Hodnotenie: C(3.3.2015)