Husí kůže (TV seriál)

Rodinný / Horor / Thriller / Fantasy / Povídkový

Kanada, 1995, 74x21 min

Brian R.R. Hebb

Jack Lenz

R.L. Stine, Asia Vieira, Ron Lea, Colin Mochrie, Corey Sevier, Dov Tiefenbach, Eugene Lipinski, Jayne Eastwood, Hayden Christensen, Nicky Guadagni, Anthony De Longis, Mairon Bennett, Christopher Redman, Brooke Nevin, Laura Vandervoort, Charlotte Sullivan, Jordan Prentice, Maggie Castle, Caterina Scorsone, Ryan Gosling, Kevin Zegers, Barclay Hope, Julie Khaner, Andrew Sardella, Melanie Nicholls-King, Shawn Roberts, Tod Fennell, Kyle Labine, Hrant Alianak, Matt Angel, Michael Barry, Meredith Henderson, Kaj-Erik Eriksen, Michael Caloz, Ricky Mabe, Conrad Dunn, Wayne Robson, Janet-Laine Green, Catherine Disher, Stuart Stone, Daniel Clark, Corinne Conley, Tabitha Lupien, Kristin Fairlie, Anne Marie DeLuise, David Hemblen, Salvatore Antonio, Dan Lett, Zach Lipovsky, Susannah Hoffmann, Peter Keleghan, Richard Fitzpatrick, Fiona Highet, Yani Gellman, Dan Petronijevic, R.D. Reid, Bill Lake, Anais Granofsky, Gerry Mendicino, George King, Joy Tanner, Kathryn Greenwood, Harvey Atkin, Terra Vnesa, Maurice Godin, Joshua Peace, David Huband, Chantal Quesnelle, Malcolm Stewart, Dorothy Gordon, Jonathan Welsh, Gabrielle Boni, Michael Copeman, Philip Akin, Jonathan Whittaker, Martin Roach, Neil Denis, Kay Hawtrey, Maria Vacratsis, Aron Tager, Karen Robinson, Martin Doyle, Judah Katz, Johnie Chase, Maria Ricossa, Louis Del Grande, Daniel Lee, David Mucci, Philip Eddolls, Jonathan Schwartz, Caley Wilson, Kyle Downes, Maia Filar, Kirsten Bishop, Helen Hughes, Garry Robbins, J. Adam Brown, Paul Miller, Heather Bertram, Melody Johnson, Mark Ellis, Sarah Podemski, Julia Chantrey

Scénografie:

Armando Sgrignuoli, Ian Brock

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

Tenhle seriál kdysi měly u nás v půjčovně na VHS, asi tak 3 díly, já jsem si je kdysi půjčoval a líbily se mi. Za jsem si z nostalgie sehnal skoro všechny díly a dnes mi to přijde jako strašná slabota. Ale jako malého mě to párkrát poměrně děsilo. Je tu pár dobrých dílů jako třeba holka co si nasadí masku a ta jí přiroste ke ksichtu. Pak je tu pár vynikajících dílů, díl s vlkodlakem byl fakt parádní, a i díl s břichomluvcem a jeho živou panenkou byl velice vydařený. A pak tu jsou díly dost špatné. Sem tam se tu objevý nějaký známý herec, nebo spíše v té době spíše neznámý(zdravým Goslinga). Není zas o moc co stát spíše bych doporučil Ar you afraid of the dark? Který má pár sice slabších dílů ale je podle mě o něco lepší.(24.4.2013)

V té době to bylo super. Ještě mám doma VHS-Noc ve věži hrůzy :-) Možná jí ještě někdy opráším :-)(17.2.2017)

Ako malý som tento seriál sledovával na nemcoch a mal som veeľmi rád. Nenechal som si ujsť žiadnu časť a aj keď dnes by zrejme zniesol už leda ak tak minimálne kritériá, oceňujem na ňom najmä pre deti ideálnu dávku strachu - tak aby sa aj trochu báli, ale aj následne v noci vedeli zaspať.(16.5.2014)