Puma - Bojovník s dobrým srdcem

(TV film)
  • Německo Der Puma - Kämpfer mit Herz (více)

Josh, přezdívaný puma, je majitel karate školy stejného názvu. Shodou náhod se připlete k boji o záchranu bohatých rukojmích. Ty vylákal pod záminkou zajímavé aukce do prázdného věžáku vyšinutý únosce. Tam se je společně s partou ozbrojenců snaží připravit o veškeré prostředky. Josh se vydává na osamělou záchranou akci. (Rakosnicek77)

Rakosnicek77

Tohle je přesný příklad toho, jak "film" získá vysoké procenta, aniž by na ně měl vůbec nárok. Z těch 35 hodnotících, si po projetí jejich "profilů", jsem skoro jistý, že film skutečně vidělo tak 10%. Tenhle počin je děs! Dějově o ničem, "bojové" scény parodující Čínské kung-fu filmy, zavání spíše trapností, celkově velmi ambiciózní, bohužel značně nezvládnuté dílko. Ono taky vykopující boty, likvidující zbraně z rukou banditů, vyrazí dech i člověku zvyklému na ledacos! Dialogy i dabing otřesné. A dějová linie, je tak na 15 ti minutový film. Tvůrci přestřelili na plné čáře. ()

Chen

Příjemné herecké obsazení, zajímavé bojové scény, troška humor. Sympatický produkt našich západních sousedů. ()