Sestry Lynn a Sue si zavedly malou rodinou firmu v oblasti nájemných vražd. Lynn, dosud obstarávající "špinavou" práci, se ale rozhodne začít nový život, což se ovšem Sue ani za mák nelíbí. Situaci jim komplikuje i dotěrná policistka Hong. (oficiální text distributora)

Shit

Čekal jsem teda větší akční nálož, nicméně když jsou ve filmu dvě asijský kočky jako Qi Shu a Vicki Zhao a s postupem času se i akce rozhejbe do solidních rozměrů a Corey Yuen tam šoupe jeden cool záběr za druhým, tak mě film prostě má a dokážu prominout i menší bojovou vyspělost Qi Shu a občasný výpadky tempa, krom toho závěrečná vyrubávačka už je absolutně skvělá ()

castor

Vypnout mozek a dobře se bavit. Motto, které od prvních záběrů přiznává uznávaný akční tvůrce Corey Yuen.. S hongkongskou produkcí to mnohdy ani jinak nejde.. Pitomoučké emoce, laciný příběh, za to ale akce, která je nabitá od hlavy až k patě a nápady, kterou berou dech. Závěrečných dvacet minut měrou vrchovatou vynahradí případnou pachuť z předešlého..!! ()

Faye

Lynn a Sue se nabourávají do cizích počítačů, s pomocí špičkové techniky nakukují do kanceláří a bytů, rozdávají kopance, střílí a občas někoho zlikvidují . „Zabíjíme pro prachy, ne z lásky či nenávisti.“A na straně zákona, další bojovná Amazonka, inspektorka Hong. Líbivě natočený, pitomoučký příběh s příjemnou hudbou. Pánové se navíc můžou těšit na tři velmi krásné, ale velmi nebezpečné dámy. ()

sniper18

Je to dosť dobrý akčný film z Hong Kongskej produkcie. Má celkom dobrý príbeh o dvoch sestrách živiacich sa nájomnými vraždami, ale začne po nich ísť snaživá policajtka, do života jednej z nich vstúpi láska a navyše majú problém s mocnou zločineckou organizáciou. So spracovaním som spokojný, síce sa tu nájde niekoľko slabších miest, ale dej je väčšinu času zaujímavý. Akcie je tu dosť a je aj celkom dobrá. Ale treba sa jej prispôsobiť, o choreografiu v nej moc nejde a ani drsnejšie momenty sa v nej nenájdu, prvoradá je absolútna ladnosť a čistota akcie. Dlhších súbojov je tu veľmi málo, ale aj tak ma moc nezaujali, ale niektoré maličkosti sú výborné a aj prestrelky sú slušné. Najviac sa mi páčia menšie akcie vo výťahu a kvalitatívne vyrovnané prestrelky. Herecké obsadenie je výborné, či už hlavné duo Qi Shu a Wei Zhao, zaujímavá policajtka a aj dobre zvolení záporáci. Réžia a technická stránka sú vo svojej kategórii veľmi dobré, Corey Yuen vždy uspokojí. Smrtiaci anjeli nepatria práve do tej kategórie akčného žánru, ktorý rád vyhľadávam, skôr uprednostním reálne pôsobiacu akciu s akčne schopným obsadením, ale aj tomuto filmu som sa dokázal prispôsobiť a bavil som sa, takže nemám dôvod pre kritiku. Objektívna kvalita filmu- 67%, film sa páči mne na 72%. ()

2Pac

Pre mna sa jedna len o dalsie potvrdenie mojho tusaku, ze azijske filmy sa u mna predieraju na prve priecky oblubenosti. Vynikajuco ladeny pribeh so silnymi prvkami manga, dokonale prehnanymi akcnymi scenami, krasnymi zenami, prekvapivymi vztahmi a pomerne dojemnymi emociami....ASIA RULES ()

• Yen (Seung Song) nosí hodinky značky Omega Speedmaster Broad Arrow. (dyfur)