Pokémon navždy

Pokemon 4Ever: Celebi - Voice of the Forest

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2002, 76 min

• kaylin

Počítačová grafika Pokémonům nesluší, respektive nesluší jim v případě, kdy jsou zde scény, které jsou kresleny tradičně, případně se jedná o kombinaci obojího. Prostě to nevypadá dobře. V tomhle směru je film bohužel nesmírně protivný. Scénář to také moc nevynahrazuje, jedná se jen o seznámení s dalším super silným, i když na první pohled roztomilým Pokémonem. Pro ty, co nemají rádi Pokémony, to nemá smysl. Docela by mě zajímalo, proč tolik lidí pořád hodnotí Pokémonní filmy odpadem. To na ně koukají dál, i když se jim třeba první dva nelíbili? To je hodně špatné zacházení s vlastní časem? Anebo je na ČSFD tak obrovská tlupa idiotů, která prostě jen dává odpad tam, kde se to nosí? Jinak ale je ve filmu jedna zásadní informace, ale nevím, jestli je v seriálu dál využita.(5.5.2014)

Krásný pokémon, neboli duch lesa,k terý se umí pohybovat v čase s jménem Celebi. V každé lese je jeden a tentokrát jenom Celebi je ve velkém nebezpečí. Honí ho jeden chytač pokémonů a narazí na Samma a s ním se přemýstí do budoucnosti. Samm a Celebi se objeví před Ashem a jeho kamarády, ale Celebi je pryč. Tentokrát ho honí jiný chytač, který patří do družstva Rakeťáků. Má jeden zajímvaý pokeball, který když chytí pokémona, stane se silnějším a zlým. Chytí jím Celebiho a ten je rázem proti celému lesu. Vrátí se Samm z5 do minulosti? A kdo ten Samm vlastně v budoucnu je ?? Velké překvapení pro milovníky Pokémonů xD(22.4.2011)

• DruidKarel

Asi jsem se už zbláznil, když se koukám na takovýhle zrůdnosti, jako jsou tyhle na sebe navzájem útočící zvířátka. Počítal jsem hodně velkej průšvih, ale jednoduchej příběh, dobrá hudba a vykreslení Ashe, jeho přátel, Pikachu a ostatních zrůdiček, je prostě klasicky kýčovité, ale účinné. Jestli se budete hodně nudit a nebudete mít doma už jiný film, sáhněte po něm. Docela je to zábavný... 2*(14.10.2008)

Pořád si to udržuje kvalitku předchozích dílů, jen už to není takový nářez. Zajímavé zpracování lesní potvory. Silně podhodnocený film. Musím se smát, jak všichni místní retardéři jsou strženi antipokémoním davem, který hlásá: Fůj, Pokémon je sračka, buď in a dej mu odpad!, jinak tě každej milovník filmů pošle do prdele a bude se ti smát. Nasrat. Pokémoní filmy i seriál má velmi slušný děj, dobrou grafiku i promyšlený svět. Tak jakýpak odpad?(24.5.2009)

Tak jako jsou Ash, Brok a Misty stále oddaný Pokémonům, já jsem stále oddaná jejich dobrodružstvím.. To nás tentokrát zavedlo do lesa, kde potkají Celebiho, nazývaného Hlasem lesa. A jak bývá zvykem, s ním i kupa problémů. Příběh slabší než předchozí, akce skromná, za to ale plno citlivých scén.. Kdo si má stále upravovat ty rozmazané oční stíny, co?Přesto byl Celebivům příběh pro mě zklamáním a může za to hlavně ta příšerná počítačová animace (proč?) a to, že mi kompletně předabovali mé hrdiny (taky Vás to antifanouškové tak sralo? :o).. Když i Pikaču píká jinak, to moje Pokémonské srdíčko nerozdýchá. No ale ten šibalský závěr, mi to alespoň trochu vynahradil ;o)(21.9.2010)

• - Ve scéně, kdy se Sam Selebiho ponoří do vody, má vodu po hrudník. Když ale vyjde z vody, má mokré jen kotníky. (patrik1177)