Pokémon navždy

Poketto monsuta: Serebî - Toki wo koeta deai

Pokemon 4Ever: Celebi - Voice of the Forest

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2002, 76 min

Páčia sa mi tri veci: pekný tichý poetický ráz filmu, pekné lesné prostredie pretože prakticky celý film sa odohráva v lese a po tretie téma času a hry s ním. Z hĺadiska produkcie ide už o film s televíznym rázom, treba ho brať viac doplnkovo ako AAčkovo. Svoju tému plní, má pekné momenty, ale áno intelektuálne vás nenaplní tak vďaka znova za odpadové hodnotenia. Určite má svoje čaro, ale dosť záleží od toho, či vás téma a prostredie oslovia.(21.3.2016)

• TomX2

Pokemon 4Ever by mohol byť vcelku fajn a mohol byť lepší, než predchádzajúce dva filmy, avšak je v ňom viacero rušivých prvkov, ktoré mu to nedovoľujú a vo výsledku je to tak málinko horšie, než tretí diel. Jednou z tých vecí je napríklad počítačová grafika. Ona samotná nevyzerá úplne zle, avšak často je tu v kombinácii s tou tradičnou kresbou Pokémonov, čo nakoniec pôsobí rušivo a vyzerá to odpudivo. Ďalšou je napríklad nevyvážené tempo. Spočiatku má film celkom pomalý rozbeh, neskôr je zase zbytočne rýchly, čo celkom vyvoláva rozruch a divák si potom nemôže užiť dej, potom sa znovu niekde zasekne, potom je to urýchlené a potom zase pomalé. Tou istou chybou trpia aj predchádzajúce filmy s výnimkou prvého filmu, ktorý sa tomu celkom snaží vyvarovať. V tomto prípade je to ale celkom na škodu, keďže prvých 60 minút bolo pre mňa neskutočne nezáživných, v ďalších piatich to začalo byť emotívne a krásne, aby to vzápätí prerušili bezduchou akciou. Je to škoda, pretože celé Pocket Monsters univerzum má obrovský potenciál, ktorý však dosť často premrháva.(6.3.2020)

Pořád si to udržuje kvalitku předchozích dílů, jen už to není takový nářez. Zajímavé zpracování lesní potvory. Silně podhodnocený film. Musím se smát, jak všichni místní retardéři jsou strženi antipokémoním davem, který hlásá: Fůj, Pokémon je sračka, buď in a dej mu odpad!, jinak tě každej milovník filmů pošle do prdele a bude se ti smát. Nasrat. Pokémoní filmy i seriál má velmi slušný děj, dobrou grafiku i promyšlený svět. Tak jakýpak odpad?(24.5.2009)

Krásný pokémon, neboli duch lesa,k terý se umí pohybovat v čase s jménem Celebi. V každé lese je jeden a tentokrát jenom Celebi je ve velkém nebezpečí. Honí ho jeden chytač pokémonů a narazí na Samma a s ním se přemýstí do budoucnosti. Samm a Celebi se objeví před Ashem a jeho kamarády, ale Celebi je pryč. Tentokrát ho honí jiný chytač, který patří do družstva Rakeťáků. Má jeden zajímvaý pokeball, který když chytí pokémona, stane se silnějším a zlým. Chytí jím Celebiho a ten je rázem proti celému lesu. Vrátí se Samm z5 do minulosti? A kdo ten Samm vlastně v budoucnu je ?? Velké překvapení pro milovníky Pokémonů xD(22.4.2011)

Tak jako jsou Ash, Brok a Misty stále oddaný Pokémonům, já jsem stále oddaná jejich dobrodružstvím.. To nás tentokrát zavedlo do lesa, kde potkají Celebiho, nazývaného Hlasem lesa. A jak bývá zvykem, s ním i kupa problémů. Příběh slabší než předchozí, akce skromná, za to ale plno citlivých scén.. Kdo si má stále upravovat ty rozmazané oční stíny, co?Přesto byl Celebivům příběh pro mě zklamáním a může za to hlavně ta příšerná počítačová animace (proč?) a to, že mi kompletně předabovali mé hrdiny (taky Vás to antifanouškové tak sralo? :o).. Když i Pikaču píká jinak, to moje Pokémonské srdíčko nerozdýchá. No ale ten šibalský závěr, mi to alespoň trochu vynahradil ;o)(21.9.2010)

• - Ve scéně, kdy se Sam Selebiho ponoří do vody, má vodu po hrudník. Když ale vyjde z vody, má mokré jen kotníky. (patrik1177)