Pokémon navždy

• japonský

Poketto monsuta: Serebî - Toki wo koeta deai

Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2002, 76 min

Tak jako jsou Ash, Brok a Misty stále oddaný Pokémonům, já jsem stále oddaná jejich dobrodružstvím.. To nás tentokrát zavedlo do lesa, kde potkají Celebiho, nazývaného Hlasem lesa. A jak bývá zvykem, s ním i kupa problémů. Příběh slabší než předchozí, akce skromná, za to ale plno citlivých scén.. Kdo si má stále upravovat ty rozmazané oční stíny, co?Přesto byl Celebivům příběh pro mě zklamáním a může za to hlavně ta příšerná počítačová animace (proč?) a to, že mi kompletně předabovali mé hrdiny (taky Vás to antifanouškové tak sralo? :o).. Když i Pikaču píká jinak, to moje Pokémonské srdíčko nerozdýchá. No ale ten šibalský závěr, mi to alespoň trochu vynahradil ;o)(21.9.2010)

Pořád si to udržuje kvalitku předchozích dílů, jen už to není takový nářez. Zajímavé zpracování lesní potvory. Silně podhodnocený film. Musím se smát, jak všichni místní retardéři jsou strženi antipokémoním davem, který hlásá: Fůj, Pokémon je sračka, buď in a dej mu odpad!, jinak tě každej milovník filmů pošle do prdele a bude se ti smát. Nasrat. Pokémoní filmy i seriál má velmi slušný děj, dobrou grafiku i promyšlený svět. Tak jakýpak odpad?(24.5.2009)

Páčia sa mi tri veci: pekný tichý poetický ráz filmu, pekné lesné prostredie pretože prakticky celý film sa odohráva v lese a po tretie téma času a hry s ním. Z hĺadiska produkcie ide už o film s televíznym rázom, treba ho brať viac doplnkovo ako AAčkovo. Svoju tému plní, má pekné momenty, ale áno intelektuálne vás nenaplní tak vďaka znova za odpadové hodnotenia. Určite má svoje čaro, ale dosť záleží od toho, či vás téma a prostredie oslovia.(21.3.2016)

• PRobin

Má znalost universa pokemonů jde shrnout do jediné věty: banda roztodivných zvířátek, které umí vyslovit jen svoje jméno a za přispění lidských páníčků se řežou hlava nehlava. Takže s čistým štítem, nezatížen negativním postojem jsem se vrhul na první pokemon film. Ash & sidekicks se ocitají v lese, kde sídlí nejmocnější pokemon - Celebi, který se málem nechá trapně chytit od lovce. Naštěstí zdrhne i s jedním malým klukem do budoucnosti, kde se nechá trapně chytit od jiného lovce. Všichni jsou řádně rozhořčeni. V údobí mezi zdrhnutím a chycením můžeme sledovat, jak je Celebi roztomilý. Krása, která dostane srdéčko každé panny hlavně díky velkým očím a hlasovým projevům typu "fí" nebo "uí" (popř. "fuí"). Kromě zlého lovce pokemonů se nám do cesty připlete i počítačová animace, která filmu ubírá i tu poslední hvězdičku, kterou by si zasloužil. Impresionistické pozadí před kterým se producuje mostrum z digitální trávy není to pravé pokemonské. Ale vše zachrání kůň, kterému z řiti rostou dvě stuhy (nebo tasemnice).(10.3.2013)

Krásný pokémon, neboli duch lesa,k terý se umí pohybovat v čase s jménem Celebi. V každé lese je jeden a tentokrát jenom Celebi je ve velkém nebezpečí. Honí ho jeden chytač pokémonů a narazí na Samma a s ním se přemýstí do budoucnosti. Samm a Celebi se objeví před Ashem a jeho kamarády, ale Celebi je pryč. Tentokrát ho honí jiný chytač, který patří do družstva Rakeťáků. Má jeden zajímvaý pokeball, který když chytí pokémona, stane se silnějším a zlým. Chytí jím Celebiho a ten je rázem proti celému lesu. Vrátí se Samm z5 do minulosti? A kdo ten Samm vlastně v budoucnu je ?? Velké překvapení pro milovníky Pokémonů xD(22.4.2011)

• - Ve scéně, kdy se Sam Selebiho ponoří do vody, má vodu po hrudník. Když ale vyjde z vody, má mokré jen kotníky. (patrik1177)