poster

Raymonda má každý rád (TV seriál)

 • USA

  Everybody Loves Raymond

 • Slovensko

  Raymonda má každý rád

Komedie

USA, 1996 - 2005, 77 h 7 min (Minutáž: 210x21–23 min)

Kamera:

Mikel Neiers

Hudba:

Rick Marotta

Hrají:

Ray Romano, Patricia Heaton, Doris Roberts, Brad Garrett, Peter Boyle, Sawyer Sweeten, Sullivan Sweeten, Madylin Sweeten, Bob Odenkirk, Maggie Wheeler, Victor Raider-Wexler, Charles Durning, Kevin James, Robert Culp, Billy Mayo, Elizabeth Bogush, Kristin Bauer van Straten, Tricia O'Kelley, Shailene Woodley, Jon Manfrellotti, Faune Chambers Watkins, Skyler Gisondo, Stephen Lee, Nancy Lenehan, Tara Karsian, Brian Posehn, Cheryl Hines, Ashley Crow, Katherine Helmond, Christopher T. Wood, Jason Kravits, Don Perry, Chris Elliott, Chelcie Ross, Sam Anderson, Kareem Abdul-Jabbar, Jeff Garlin, Nora Dunn, Mitch Holleman, Monica Horan, Dana Tyler, Jack Betts, Phil Leeds, Geoff Stults, Katarina Witt, Ana Ortiz, Ruben Pla, Dave Attell, Jerry Lambert, Jean Stapleton, John F. O´Donohue, David Garrison, Alex Meneses, Iqbal Theba, Len Lesser, J.G. Hertzler, Amy Aquino, Georgia Engel, Debra Mooney, Senta Moses, Daniel Martine, Tom McGowan, Diana Maria Riva, Ping Wu, Shelley Robertson, Cathy Ladman, Terry Bradshaw, Lance E. Nichols, Steffani Brass, Fred Stoller, Argentina Brunetti, Suzie Plakson, Carmen Filpi, Joel Brooks, Stephanie Erb, Renata Scott, Chip Heller, Craig Anton, Patience Cleveland, Joseph V. Perry, Luck Hari, Joel McKinnon Miller, Greg Lewis, David Byrd, Timmy Deters, Anne Gee Byrd, Julie Dretzin, Mike Batayeh, Carole Gutierrez, David Hunt, Patricia Bethune, Sarah Rush, Jack Axelrod, Rocky McMurray, Christopher Michael Moore, Zach Robinson, Ja'net DuBois, Paul Reubens, Steve Vinovich, Arnetia Walker, Linda Kash, Susan Yeagley, Charles Rahi Chun, Dom Irrera, Jack Blessing

Producenti:

Stewart Lyons

Kostýmy:

Simon Tuke
(další profese)
 • buldock
  ****

  Výborný sitcom pro celé spektrum diváckého publika , ve kterém si snad každý najde svou oblíbenou postavu a užije si s ní tu svou porci zábavy. Musím vyzdvihnout hlavně postavy rodičů Raymonda a to Marii a Franka , které jsou brilantně napsané , skvěle zahrané a spolu tvoří největší zdroj hlášek celého seriálu. Zbytek postav je také vynikající a všichni spolu tvoří fungující celek , který dokáže skvěle pobavit. Jedná se o špičku mezi americkými sitcomy a myslím si , že zdejší hodnocení není adekvátní jeho kvalitě. 80%(6.7.2008)

 • Tuty
  ****

  Jako bych se v tak viděl za pár let taky, maminčin mazánek bydlící hned naproti přes ulici a já i nadále zůstávám dítětem závislým na mamince, manželka to nemůže přenést přes hlavu, stejně jako v mém případě, místo Roberta, moje sestra Veronika. Jenom ten můj otec není takovej hypochondr, ale to se s věkem podá. Takže nějak takhle to má i Ray s Debrou a dětmi, musím říct, že kvalita seriálu postupně roste a zajímavé je to zejména tehdy, kdy se ožení i polda Robert, matkou nesnášenlivě oslovovaný jako Robík. Pak to má teprve grády, porovnání dvou manželství a vzájemné pošťuchování jejich hlavních protagonistů, do toho matka votravná jako svítiplyn a o oheň na střeše je samozřejmě postaráno... V televizi b to chtělo postupně osvysílat celý seriál, vždycky jsme totiž byli svědky uvedení jen některých serií. A to je škoda.(21.4.2014)

 • Anglie
  ****

  Mít rodiče přes ulici je zaděláním si na problémy, to je jasné. Může to ale být i vtipné - tenhle seriál je toho důkazem. Jeden z nejlepších kusů z americké seriálové televizní produkce. Snad jen skoro neustálé zdůrazňování Debry "Jestli sis nevšiml, tak já tě miluju" (Rayovi, občas jsou ke slyšení variace této věty) mi občas lezlo na nervy.(18.6.2004)

 • Moonrise
  *****

  Tento seriál jsem si ihned oblíbil díky jeho jedinečnému humoru. Každodenní rozepře matky Marie, hlavního hrdiny Raymonda, s jeho ženou Debrou jsou dobrou ukázkou problémů mezi tchýní a snachou. Nakonec bývá do sporů nechtěně zapleten i celý zbytek Raymondovy rodiny (jeho starší bratr Robert, otec Frank), který bydlí hned naproti přes ulici. U manželů jsou na návštěvě denně a to vede k často banálním konfliktům.(10.3.2010)

 • Heroine
  *****

  Raymond je výborný seriál. Sice ho nikdy nevydržím sledovat moc dlouho, protože mám po chvilce pocit že se zblázním z neschopnosti těch lidí, ale jinak jsou tam některé situace, které nemají chybu. Herci jsou výborní všichni do jednoho, a i většina scénářů je výborná. Pět hvězdiček si jistě zaslouží.(16.1.2011)

 • - V postelových scénách leze Ray do postele vždy v černých ponožkách, zatímco Debra na boso. (cariada)

 • - Natáčení finále seriálu bylo dvakrát odloženo, když onemocněla nejdřív Patricia Heaton, a poté i Doris Roberts. (Tom Riddle)

 • - Patricia Heaton, Ray Romano a Doris Roberts si spolu zahráli i v seriálu Průměrňákovi (od r. 2009). (Elbarto08)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace