Jett jsem už několikrát chtěl dát druhou šanci, a pokračovat v koukání i PO 4. EPIZODĚ, u které jsem před měsíci skončil. Ale nejde to. Je mi nakonec konečně jasný, že tuhle odlehčenou ženskou bondovku s heist-movie prvky nikdy nedojedu do konce. Možná je to tím, jak mě hodně mile překvapil vymazlenej pilotní díl, a já se divil, jak je možné, že se o seriálu nikde nemluví, jen aby se pak další týdny pravidelně dostavovala ledová sprcha v podobě plochých postav a šíleně nudného, překombinovaného děje... Rád jsem se koukal na každou hodinu čím dál víc sexy Carlu Gugino, to rozhodně jo (díky ní dávám hvězdu navíc), ale jedna hot herečka prostě nespasí nezáživnej loupežnickej seriál, ve kterým se jen suše kecá o hovadinách, namísto toho, aby se sázelo na akci, napětí a sympatický charaktery.(22.10.2019)

Áno, áno, tak tento seriál rozhodne môžem a urobil mi veľkú radosť. Carla Gugino v hlavnej úlohe je tak sexy, mystická, nebezpečná a pritom matka, ktorá urobí čokoľvek pre svoju dcéru. Tento seriál vás chytí už v prvej epizóde a nepusti až dokonca lebo sa neustále niečo deje a hlavne sa dejú nepredvídateľné udalosti s ktorými nepocitate. S nahotou tu rozhodne nemajú problém a aj to doplňuje pikantnost tohto seriálu. Jednoducho veľká spokojnosť z mojej strany s dejom, hereckým obsadením, nepredvidatelnostou, kamery. Dúfam, že sa dočkáme aj druhej série.(13.12.2020)

S1: Prve epizody som hodnotila dost nizko, hlavne kvoli ich nelogike. Postupne som si vsak serial oblubila a S1 ako celok je cool.(11.8.2019)

• MickeyStuma

Příběh zlodějky Daisy ´Jett´ Kowalsky rozehrává zajímavou etudu ve světě zločinu v takovém vzoru, že to vypadá, jako kdyby scénář vypadl Quentinovi Tarantinovi z rukou. Ten byl sebrán a následně rozšířen do seriálové podoby. Podle toho to také vypadá. Děj začíná v pomalém tempu a celý vývoj a napětí se každou další částí pomaloučku zvyšuje a to až do extravagantního finále, kde zvraty probíhají tak rychle, že stačí chvilka nepozornosti a už se neví co, kde a proč. A samozřejmě je i zde snad očekávaně určitou maličkostí otevřený konec. Vyznění tohoto seriálového počinu je také na dnešní dobu politicky rasově vyvážené. Co je však přes čáru, je opět politická agitka v rámci míchání ras v sexuálních scénách. Za celý seriál tu jsou tři postelové scény soulože mezi černochem a běloškou. A to je vše. V osmé části už to vypadá, že se bude jedna o bělocha a bělošku, ale nakonec byl střih dříve, než k tomu vůbec došlo. Je to snad záměr? Tato rozšířená politicky rasová propaganda celý seriál naprosto shodila. Bohužel. A tím pádem již není co k tomu víc dodat.(22.11.2020)

• hwnd

Pilot zaujal, ale nepřežil jsem tři díly, přišlo mi to strašně o ničem.(4.9.2020)