Silvestrovské pásmo písniček v interpretaci známých herců a hereček, zpěváků a zpěvaček. Hudební výstupy jsou inscenovány do přátelského posezení na chalupě. Kromě zpěvu se můžete těšit i na komický výstup v podání Vladimíra Menšíka a Lubomíra Kostelky. (Česká televize)

Šimpy

Já se z tý čsfd asi taky svalim. Na fdb je uvedena též jedna chyba....zaměnili Petra Altmana za Milana Chladila (Altman zde je, Chladil nikoliv), ale to trochu chápu, podoba mezi těmito dvěma zpěváky skutečně je. Ale že je tady uvedena Vlastimila Vlková, to považuji za vrchol ignoranství. Nechápu, proč si to ti, co nahazují obsazení titulů neověří. Chápu jen, jak k tomu došlo. Na webu české televize jsou herci uvedeni pouze příjmením a iniciálou svého křestního jména. Ovšem V. Vlková zde není Vlastimila Vlková (Cecilka z trilogie Slunce, seno) ale Věra Vlková (zpěvačka a manželka Karla Fialy)!!! A k pořadu....zábavný silvestrovský večer plný velkých jmen tehdejší zábavy. A stejně budou lidi tvrdit, jak za normalizace byla nuda a šeď. Doplnil bych ještě tato jména: Bedřich Zelenka, zmíněný Petr Altman, Věra Galatíková, Miroslav Homola a Josef Beyvl. ()