Herkules (TV seriál)

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Rodinný / Fantasy

USA, 1998, 65x30 min

Phil Weinstein

Adam Berry

Tate Donovan, James Woods, Diedrich Bader, Robert Costanzo, Bobcat Goldthwait, Matt Frewer, French Stewart, Reese Witherspoon, Liv Tyler, Keri Russell, Anna Paquin, Courtney Love, Jennifer Jason Leigh, Lisa Kudrow, Katie Holmes, Jennifer Love Hewitt, Linda Hamilton, Peri Gilpin, Sarah Michelle Gellar, Claire Danes, Tia Carrere, Kate Beckinsale, Drew Barrymore, Steven Weber, Vince Vaughn, Rip Torn, Stephen Tobolowsky, George Takei, Eric Stoltz, Nick Stahl, William Shatner, Carl Reiner, Mandy Patinkin, Joe Pantoliano, Eugene Levy, Eric Idle, David Hyde Pierce, Hal Holbrook, Louis Gossett Jr., Jon Favreau, Cary Elwes, Michael Dorn, Jim Belushi, Tom Arnold, Jason Alexander, Jim Cummings, Ethan Embry, Joey Lauren Adams, Danny DeVito, Jeff Bennett, Corey Burton, Jodi Benson, Terri Hawkes, Jane Leeves, Ben Stein, Jim Varney, Jane Curtin, Heather Locklear, Kathy Najimy, Reba McEntire, Jeffrey Tambor, Craig Ferguson, Brandy Norwood, Keith David, David James Elliott, Scott Speedman, Samantha Eggar, Alan Rosenberg, Tatyana Ali, Brad Renfro, Will Ferrell, Melissa Joan Hart, Jesse Spencer, Brad Garrett, Patrick Warburton, Betty White, Steven Wright, Chris Elliott, David Cross, Richard Lewis, Garrison Keillor, Idina Menzel, Mike Connors, Tim Conway, Phil Fondacaro, Kathie Lee Gifford, Susan Egan, Jay Thomas, Georgia Engel, Alison La Placa, Paula Poundstone, Jack Carter, Rebecca Gayheart, Alice Ghostley, Dan Patrick, Estelle Harris, Kevin Michael Richardson, Florence Henderson, Jonathan Katz, John O'Hurley, LaChanze, Paddi Edwards, Dom Irrera, Carole Shelley, Kevin West, David Schramm

Komentáře uživatelů k TV seriálu (23)

tímto filmem se disney velmi přiblížil tomu nejlpšímu co nabízí.Animace v době "natáčení" ještě nebyla na dnešní úrovni,ale stjně je vcelku podařená,zato vtip je na velmi vysoké úrovni.Hádes:"áááá někdo mi sfoukl paruku!" vcelku jde o velmi podařené dílo,ale na vrhol jen o kousek nedosáhl i když sílu na to má 8)(27.6.2006)

Na tenhle Disney seriál jsem čekala hodně dlouho. Jasně, celovečerák to není, ale pořád velmi fajn. Základní situace připomíná seriál Mladý Herkules, ale tady jsou zas ty lepší zpěvačky.(1.4.2013)

• Carol Pifková

Ja som toho Herkulesa tak nemala rada keď bol taký vychudnutý pubiš už mu len akné na ksichte chýbalo...(16.2.2013)

• fcreading

Blbosť, k seriálovému Herkulesovi sa to rovnať ani zdaľeka nemôže. Ale deti to ocenia 40 percent.(13.2.2008)

Až na romantické scénky (kterých zase tolik nebylo) se Hercules povedl:))) Mým favoritem se stal Hádes a hned po něm Hermés. Jak nemám rád dabing, tak český se povedl:))) Zmatek a Bolest: "Jsme červi. Ubozí červi." Hádes:"Nezapomenout! Zničit červy později! Nejlépe rozšlápnout!"(11.8.2005)

• MikO_NR_1909

Nijako zvláštne vyčnievajúci obrázkový seriál, ktorý sa nelíši od toho hraného z 90tych rokov kvalitou, hoc to hrá na humor. Ale asi tak, ako to partia okolo Kevina Sorba skúša s Barbarom Conanom a rôznymi podobenstva mágie a lacnejšieho vzrušenia. Skutočne, veľmi odfláknuté.(25.5.2015)

• IllIlIlIIl

Lehce podprůměrný animovaný seriál o Herkulovi.(14.11.2008)

zábava to je poriadna. aj keď s gréckymi bájami to nemá spoločné snáď ani kostými(27.2.2006)

Tohle ale vůbec není seriál pro děti - nemají šanci pochopit spoustu vtípků a narážek a popkulturních odkazů. Nejraději mám Háda a pošahaného Ikara.(15.6.2014)

• Kmotr76

Průměrný, né zas tak špatný, jak by mohl člověk očekávat...Ta animace je dost kýčovitá, ale dokáže to někdy i upřímně pobavit a nenuceně obsahuje i nějaké to ponaučení pro děti.(25.5.2013)

cert to vem, vstava sa pri tom dobre.(30.12.2007)

Největší problém tohoto seriálu je "ratingová" nerozhodnost. Pro dospělé je moc infantilní, pro děti je zase moc násilný. Nadupané díly střídaly ty debilní. Kdyby to byl sci-fi nebo krimi, seriál, dal bych dvě nebo jednu hvězdičku, ale fantasy je můj top žánr, takže subjektivný čistý průměr. A Iolaus typos největší.(25.1.2008)

Když si odmyslíte, že se díváte na antického hrdinu, který má základy v řeckých bajích, bude se bavit. Tento Herkules s tím v bájích má velice málo společného. Ale proč ne? Humorná pohádka, která nemůže nikoho urazit.(19.1.2004)

• willis

iritující !!!(5.6.2013)

• lubospoti

Tento seriál mi přijde jako parazit,který se přiživuje na celkem slušném jménu celovečerního animovaného filmu Herkules z roku 1997,vyrobeném ve studiu Disney.(13.3.2013)

Jako malej jsem to baštil dost. Teď na to taky klidně mrknu, ale už to není ono. :)(30.4.2014)

Na mentální úrovni jako hraný seriál, ale tohle je naštěstí myšleno jen pro děti.(24.2.2011)

Tenhle kreslený seriál, který je zaměřený hlavně pro mladší obecenstvo, zaujal dokonce i mě. Shlédl jsem hodně dílů a bavily mě. Je to jeden z mála kreslených seriálů, na který bych se klidně podíval znovu.(23.5.2015)

Seriál i hru jsem milovala! :)..Prostě srdcovka! :))(7.9.2013)

• Mire

Tieto starogrécke a podobné historické sračky som vždycky neznášal...(24.1.2009)

• xLOBOx

HAHA kde sou ty časy, kdy jsem na PS1 hrál hru podle tohoto filmu :)(5.12.2010)

<< předchozí 1 2