The Best of Blur (video kompilace)

Hudební

Velká Británie, 2000, 90 min

THE UNIVERSAL! http://www.youtube.com/watch?v=BrbxWOMpwfs Miluju je. :)(14.11.2012)

Všechny klipy Blur až do (mimochodem vynikající) desky "13". Viděl jsem skutečně všechny, ty starší si sice moc nevybavuju, ale všechny jsou nadprůměrné. Ale jeden ční nade všemi -Coffee&TV, o chodící krabičce mléka, která se vydá do světa najít ztraceného syna svých majitelů. Cestou zažije příběh nešťastné lásky ke krabičce jahodového mléka, která vzápětí zahyne pod podrážkou kolemjdoucího. Nakonec ztraceného syna najde a přiměje ho k návratu domů, ale cestou zpět je jím zabita (čti vypita) a následuje svou jahodovou lásku do mléčného nebe. Prostě boží!:)(3.11.2004)

Blur, podobne ako veľa britských kapiel, preslávení hlavne vďaka množstvu škandálov a zaujímavej alternatívnej rockovej hudbe, ktorá mnoho krát prechádza skôr do čistého popu. Aj napriek tomu boli pre mna Blur vždy záhadou, jeden deň sa ich neviem napočúvať, druhý deň vidím tie ich debilné ksichty a je mi z nich zle. Skvelá Girls & boys, klipovo najoriginálnejšia a najlepšia Coffee & TV, Beetleburn, Parklife, The universal a samozrejme geniálna, absolútne geniálna klasika Song 2...ale proste mám radšej oasis, vždy som mal a vždy budem mať.(11.1.2011)

Parklife,The Universal,Coffee & TV...100%(30.1.2012)

Nejlepší klipy - Song 2 a Coffee and TV.(14.5.2007)