Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Vampireman
  **

  Ford dělá celou stopáž megadržky, mluví rusky, kouká na fotbal, visí z letadla, visí na laně, vykotlí letadlo od záporáků, řídí letadlo, na zemi svítí lidi svíčkama a celou dobu do toho hraje kýčovitá hudba. Není to však moc vtipné, byť by se to dalo výčtem hustopřísnokrutostí čekat. Efekty jsou strašlivý, že to snad dělali v Malování. Ale nejvíc nezvládnuté jsou pasáže z Bílého domu nebo odkudže, protože tam jenom blbě stojí lidi co si čtou nějaký papíry a jenom vyplňujou prostor. Průser.(2.12.2010)

 • kingik
  ****

  Air Force One je zvláštní snímek. Na jedné straně je blbý až to bolí, na druhé straně nenudí a paradoxně tato hloupost je jeho velkou předností. Harrison Ford v roli prezidenta USA podává kvalitní výkon a ruský záporák Garyho Oldmana nezklamal, ale kopa debility film srážejí, i když akce je slušně natočena a odhadnutelnost vývoje událostí je stoprocentní. Ne tak už celý film. Ale tohle přepadení se dá v pohodě přežít, pokud v sobě máte dávku tolerance k takovému filmovému stylu.(3.2.2009)

 • Gemini
  ***

  Pořád to opakuju - pořádně patriotického veledíla o USA se musí chopit Evropan:)) Unesený prezidentský speciál (o důvod víc, aby na každém druhé záběru byla americká vlajka:)) a sám prezident jako hrdina největší, co víc si může srdce průměrného amíka hrdého na svou vlast přát? Ale Harrison Ford je nikdo ve srovnání s Gary Oldmanem (za kterého je ta třetí hvězda;)). Proč by Air Force One byla bez hlavního záporáka za **? Protože vlastenectví je mizernou ctností (řekl Oscar Wilde;)).(16.9.2003)

 • Agatha
  ***

  Že by se jednalo o perlu mezi akčními thrillery to zase ne, ale koukat se na to dá. Nebýt toho strašně vyzdvihovaného amerického vlastenectví, tak bych asi neváhal dát vyšší hodnocení. Ale i další pasáže by snesly drobné úpravy. Herecké obsazení je silnou stránkou filmu. Harrison Ford se své nezvyklé role prezidenta zhostil velmi dobře. Příjemným zpestřením byla i Glenn Close jako víceprezidentka. Thrilleru by nenělo chybět napětí, akce, překvapení. A těchto prvků je Air Force One plná. Pak ale záleží taky na tom jak jsou zapracované prvky pro diváka uvěřitelné. S tím to bylo v tomto případě o něco horší, ale i tak je to koukatelné a pro milovníky Harrisona Forda pravděpodobně nepostradatelné...(30.12.2007)

 • sinp
  ***

  "Musí to přece jít i nějak jinak" si asi řekli producenti a do původně dobrého námětu, který však zásluhou naprostého opakování začínal měknout naverbovali tvrdší třídu. Žádná letuška, kdepak svalovec, letadlo přece může zachránit rovnou ten nejpovolanější - Prezident. Podle toho to vypadá - samozřejmě, že Harrison Ford je až podivně chytrý a pastem uniká s neskonalou lehkostí. Naštěstí Petersen obsadil do vedlejších rolí vhodné herce, což potvrzují jména jako Gary Oldman nebo Glenn Close a výsledek tak příliš neurazí.(13.10.2005)

 • - Gary Oldman (Ivan Korshunov) si počas natáčania vyslúžil prezývku "Scary Gary" (Strašidelný Gary). (rador)

 • - V místnosti, kde jsou drženi rukojmí, mizí a zase se objevují otvory po kulkách. (Pepy)

 • - Harrison Ford (James Marshall) obsadil roku 2012 první místo v anketě „The Hollywood Reporter“ o nejlepší náhradu reálného presidenta filmovým, kdy získal dvacet tři procent hlasů. (JoranProvenzano)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace