Hlubina

(seriál)
Trailer 1

Epizody(16)

Poté, co Cha Mina a Go Se-yeon potká předčasná smrt při různých incidentech, zjistí, že jsou opět naživu, avšak v nových tělech, která nepoznávají. (Netflix)

Trailer 1

kklepkaa

Chválím za originální nápad s hlubinou. Romantiky bylo tentokrát o něco méně než jsem zvyklá, ale nestěžuju si. Detektivní linka byla zbytečně natahovaná a hlavně ke konci dost drhla a ani u tohoto seriálu se tvůrci nevyhli klišé a předvídatelnosti. Velký mínus má soundtrack. Ale bavila jsem se a dobře se na to koukalo, takže jako oddechovka to fungovalo dobře. ()

Deleatur

Plusy: Ústřední dvojka a chemie mezi nimi. Zpočátku napínavé pátrání. Mínusy: 2 věci pro korejské romanťárny snad typické - osudovost a žánrový mišmaš. Žánrová směsice jim obvykle funguje, zde ne: lítalo to od romantické komedie k brutální krimi, k tomu ještě ten fantasy motiv. Komické vložky působily spíš nevhodně (jakkoli samy o sobě vtipné) než jako odlehčení (mnohem lépe to fungovalo třeba v seriálu Když rozkvétá kamélie). Případ byl tak zamotaný a osudově pomotaný, že mi po čase začínalo být jedno, jak to dopadne. Hodnocení: 48%. ()

bulinka

Dávam 3***. Nebolo to zlé, ale niečo mi tam chýbalo na to, aby to malo vyššie hodnotenie. Chémia medzi hlavnými postavami bola dobrá, ale bolo priestoru to vylepšiť. Dej bol zaujímavý, fantasy tematika tiež dobrá. Celkovo dobrá oddychovka. ()

• Seriál se na poměrně dlouhou dobu stal posledním pracovním projektem půvabné jihokorejské herečky Bo-yeong Park. Ta si totiž krátce po dokončení všech smluvně ustanovených výrobních potřeb vzala pracovní volno, a to hlavně ze zdravotních důvodů. „Od natáčení si teď po nějakou dobu odpočinu; beru si volno, a to na dobu poměrně dlouhou. To Vám musím všem přiznat hned na začátku. Po zdravotní stránce se potřebuji dát do kupy. Prostě se potřebuji soustředit na sebe a na své tělo, které si samo vyžádalo přestávku. Kdekdo sice může namítat něco o tom, že jen přeháním, že jen blázním nebo že si vymýšlím. Tak to ale není. Sama z toho nadšená zas tolik nejsem, no. Jenže se jedná o něco, čeho se nedokáži zbavit meditací ani ničím jiným. Už toho na mě bylo asi víc než dost. Nepochybuji ale o tom, a to ani v nejmenším, že mě toho v budoucnu čeká ještě dost a dost.“ Herečka se dlouhou dobu také potýká s bolestnými následky poranění, které utržila během jednoho z natáčení. Na ruce ji zůstala viditelná jizva, která o sobě dávala vědět častěji, než by se to její majitelce líbilo. A to také z malé části i proto, že herečka tak trochu zanedbala řádnou a korektní rekonvalescenci. „Ruku jsem si poranila už dřív. Nikdy jsem ji řádně neléčila, a tak mě nyní bolí víc, než by bylo zapotřebí. Na její doléčení se chci nyní soustředit. Ošetřujícím personálem mi bylo sděleno, že bych měla nosit dlahu. A to po dobu přinejmenším šesti měsíců.“ (Conspi)