Hlubina

(TV seriál)
Trailer 2

Epizody(16)

Poté, co Cha Mina a Go Se-yeon potká předčasná smrt při různých incidentech, zjistí, že jsou opět naživu, avšak v nových tělech, která nepoznávají. (Netflix)

Trailer 2

Deleatur

Plusy: Ústřední dvojka a chemie mezi nimi. Zpočátku napínavé pátrání. Mínusy: 2 věci pro korejské romanťárny snad typické - osudovost a žánrový mišmaš. Žánrová směsice jim obvykle funguje, zde ne: lítalo to od romantické komedie k brutální krimi, k tomu ještě ten fantasy motiv. Komické vložky působily spíš nevhodně (jakkoli samy o sobě vtipné) než jako odlehčení (mnohem lépe to fungovalo třeba v seriálu Když rozkvétá kamélie). Případ byl tak zamotaný a osudově pomotaný, že mi po čase začínalo být jedno, jak to dopadne. Hodnocení: 48%. ()

kklepkaa

Chválím za originální nápad s hlubinou. Romantiky bylo tentokrát o něco méně než jsem zvyklá, ale nestěžuju si. Detektivní linka byla zbytečně natahovaná a hlavně ke konci dost drhla a ani u tohoto seriálu se tvůrci nevyhli klišé a předvídatelnosti. Velký mínus má soundtrack. Ale bavila jsem se a dobře se na to koukalo, takže jako oddechovka to fungovalo dobře. ()

• Seriál se na poměrně dlouhou dobu stal posledním pracovním projektem půvabné jihokorejské herečky Bo-yeong Park. Ta si totiž krátce po dokončení všech smluvně ustanovených výrobních potřeb vzala pracovní volno, a to hlavně ze zdravotních důvodů. „Od natáčení si teď po nějakou dobu odpočinu; beru si volno, a to na dobu poměrně dlouhou. To Vám musím všem přiznat hned na začátku. Po zdravotní stránce se potřebuji dát do kupy. Prostě se potřebuji soustředit na sebe a na své tělo, které si samo vyžádalo přestávku. Kdekdo sice může namítat něco o tom, že jen přeháním, že jen blázním nebo že si vymýšlím. Tak to ale není. Sama z toho nadšená zas tolik nejsem, no. Jenže se jedná o něco, čeho se nedokáži zbavit meditací ani ničím jiným. Už toho na mě bylo asi víc než dost. Nepochybuji ale o tom, a to ani v nejmenším, že mě toho v budoucnu čeká ještě dost a dost.“ Herečka se dlouhou dobu také potýká s bolestnými následky poranění, které utržila během jednoho z natáčení. Na ruce ji zůstala viditelná jizva, která o sobě dávala vědět častěji, než by se to její majitelce líbilo. A to také z malé části i proto, že herečka tak trochu zanedbala řádnou a korektní rekonvalescenci. „Ruku jsem si poranila už dřív. Nikdy jsem ji řádně neléčila, a tak mě nyní bolí víc, než by bylo zapotřebí. Na její doléčení se chci nyní soustředit. Ošetřujícím personálem mi bylo sděleno, že bych měla nosit dlahu. A to po dobu přinejmenším šesti měsíců.“ (Conspi)