Epizody(13)

Čtyři neohrožení a popudliví policajti tvoří speciální protidrogovou jednotku, která má za úkol boj proti rodícímu se drogovému byznysu na Costa del Sol 70. let. (Netflix)

barny120

Drsná španielska telenovela, v ktorej sa odohráva akčný príbeh. Super kriminálna drogová zápletka, pekné ženy a akcia. Páči sa mi to, každá postava má svoj jedinečný charakter. Odporúčam. ()

Ozzy2

Naprostá spokojenost, zatím tři díly, ale je to vynikající.Sympaťáci v hlavních rolích, pěkný holky, krásné prostředí.A napětí jako při Narcos.Nevidím tam rozdíl.Vlastně ano.Tohle má výhodu, že člověk neví, jak se to bude vyvíjet a jak to skončí.u Narcos byl konec nezvratný. ()

awastrman

Po prvních čtyřech dílech jsem nad míru spokojen. Jedná se o MIX NARCOS MEXIKO, avšak od evropských tvůrců. Zasazení celého příběhu je do 70. let 20 století na slunečné pobřeží Španělska, kde pomalu ale jistě začíná vzkvétat obchod s drogami a právě nyní přijdou na řadu 4 policisté, kteří i vlivem náhody dají dohromady drogovou jednotku, která se snaží zcela zrušit nelegální business na daném pobřeží. Jako největší plus beru zajímavé herce (4 policisté a 1 barmanka) a též retro prostředí. Jako jedinou slabinu vidím záporáky, kteří jsou naprosto jasné archetypy hloupých drogových dealerů, avšak za vše ostatní nemůžu hodnotit jinak než jasných 85%. ()