Dolls

Campbell

Myslel jsem že nejhorší horory o panenkách točí Andrew Jones s jeho sérií Robert the Doll. Ale Carvin mu to ocenění vzal. Tohle je tak neuvěřitelná sračka že jsem film viděl asi na 3x. Poloamatérská konina kde není nic kvalitního, přitom plakát vypadá a evokuje Demonic dolls, nečekejte nic jako efekty a nečekejte ani krev a už vůbec nečekejte dobrý film, od odpadu film dělí jen respekt k herečce Wallace. ()

beso74

Veľmi slabý horor snažiaci sa priživiť na rovnomennom skvoste z produkcie Charlesa Banda. Rozvedený umelec - alkoholik sa nasťahuje do domu svojej matky (ktorá nedávno mala smrteľnú nehodu), kde nájde trojicu bábok. Za ním docupká rozpustilá 17 ročná dcérka, ktorá má o mamičke veľmi vyhranený názor (bi**h). V dome nájdu trio bábik a nočná mora môže začať. Ale akurát tak pre diváka, bábiky sú statické, len tak stoja, strach nenáhaňajú ani náhodou. Dej sa vlečie, a keď dôjde na niečo dôležité, odohrá sa to mimo kamery. Navyše, sem tam nejaká nelogickosť, vrcholom je scéna, v ktorej muž sedí za bieleho dňa v obývačke, ktosi mu zaklope na dvere a on dokedy otvorí, už je vonku čiernočierna tma. Jednoznačne najhorší horor, aký som kedy videl o nejakých bábkach. ()