Tím SG-1 skúma vyspelú ale vyľudnenú planétu BP6-3Q1, keď ho napadne veľký hmyz podobný komárom. Keď Teal´ca bodnú, neznámy vírus začne modifikovať jeho DNA. Ani Teal´cov verný Goa´uld nedokáže zmenám zabrániť. Samantha povolá genetického špecialistu Dr. Richarda Harlowa, ale ten pod velením plukovníka Maybournem nechá Teal´ca previezť do Pentagónu. Maybourne vidí v Teal´covej transformácii možnú biologickú zbraň a chce, aby sa transformácia dokončila. Teal´c však pri prevoze ujde. (TV JOJ)

ben666

Tahle epizoda mě moc nenadchla. Bylo tam pár zajímavých scén s "komáry" a pěkná scéna mezi Jackem a Maybournem ("nechci vás praštit, ale zastřelit"). Ale jinak docela nuda, především záběry s Teal'cem a Ally. ()

Grogan

Hlavní zápletka epizody tentokrát není moc zajímavá, daleko povedenější jsou interakce mezi postavami - hlavně mezi Maybournem a Jackem, i ty scény mezi Teal´cem a Ally nejsou špatné, alespoň poznáme našeho Jaffu z trochu humornější stránky ("A co vata?" - "To přece není k jídlu."). I pár scén s "komáry" se docela povedlo. ()

majo25

Tejto epizóde dáva náboj Maybourne a hlášky O'Neilla voči jeho osobe. Maybourne: "Ak ma udriete, pôjdete pred vojenský súd." O'Neill: Ja vás nechcem udrieť, chcem vás zastreliť." Hmyz pretvárajúci DNA je ale tiež neprijemné riziko z cudzích planét. ()

Xeelee

E09 ⤶ Teal’c má novou pozemskou kamarádku, velkou válečnici s vodní pistolí, a nestal se hmyzem. Jack pořád nezastřelil Maybourna. Tento díl sponzoruje Star Guard, Vaše ochrana proti hmyzu z celé Galaxie. Jen je škoda, že tuhle epizodu nenatočil Cronenberg. ⤷ E11 ()