Hvězdná brána - Série 3

(série)
Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi
Kanada / USA, (1999–2000), 16 h 8 min (Minutáž: 44 min)

Předloha:

Jonathan Glassner (povídka), Brad Wright (povídka), Robert C. Cooper (povídka), Jarrad Paul (povídka)

Richard Dean Anderson, Amanda Tapping, Michael Shanks, Christopher Judge, Don S. Davis, Tony Amendola, Suanne Braun, Tom Butler, (více)

Epizody(22)

Likan7

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Apofise už bylo dost, naštěstí přišli tvrůci s mnohem sofistikovanějšími a zajímavějšími nepřáteli. Mnoho vyspělých ras, zábavné scény, skvělá akce na konci série. Stále skvělý. ()

Mistr119

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Poměrně velký počet dílů má plný počet, ten tedy dávám celé sérii. :) Pár průměrných "jen" akčních dílů, ale série obsahuje spoustu jedinečných zapamatovatelných dílů anebo dílů, které epicky posouvají děj. Tuží se přátelství s Tok'ry a na konci objevujeme, na to, že je teprve 4. série, již předposledního hlavního nepřítele. :) ()

hrumsrt

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Třetí série už podle mě vystupuje trošku jinak než série předchozí, kdy nám jsou odhaleny nové linky, které se ještě výrazně rozvedou v následujících sériích. Také se dočkal velkého rozvoje Daniel, který uzavřel linku, která ho doposud provázela, tak se tedy mohl naplno předvést! Dále jsou nám představeny epizodní linky, které jsou naprosto úžasné, kdy s oněch dílů jsou legendární! Nejlepší epizodou je za mě předposlední Křišťálová lebka. Celkově jsem si to užil, a s každou sérií se SG v něčem zlepšuje! 90% ()

• V čase 13:42 na planetě Tollána O'Neill (Richard Dean Anderson) usedá do křesla "Barcelona", které navrhl architekt Mies van der Rohe a v roce 1930 jej umístil do interiéru vily Tugendhat v Brně. (šerminator)
  • Když na konci goauld vstoupí z Unase do Vikáře, tak je zvláštní, že to Teal'c nevycítí jako je tomu v pozdějších epizodách. Jak je obvyklé u někoho, kdo je nebo byl hostitelem. (Guilemot)
  • Teal'c (Christopher Judge) se pohybuje uvnitř červí díry. To však odporuje předchozím dílům, kde se člověk při průchodu červí dírou rozložil na jednotlivé atomy. (Franta)