Seth (S03E02) (epizoda)

Seth

Seth

Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

Kanada / USA, 1999, 44 min

Teal'C: "Hadí, Horův a Sethův strážce se sejdou na neutrální planetě. Okamžik napětí... Hadímu strážci žhnou oči. Horovu strážci se leskne zobák. A Sethovu strážci...teče z nosu."(11.3.2017)

V této epizodě dostáváme více informací o Goa´uldech , a taky uslyšíme první Jaffský vtip :). jinak Sam Setha skvěle uzemnila ( doslova)(11.2.2017)

Príbeh nedomyslený: po Goauldovi, o ktorom nepočuli od straroegyptských čias (cca 3 000 rokov dozadu), sa zrazu zaujímajú Tokrovia...asi sa nudia. A odhalenie na Zemi sa udeje behom hodinky na internete :-) Ale zbytok je veľmi fajn, akcia, humor O'Neilla, dojímavý záver. A jaffský vtip je best.(29.9.2017)

A máme tady Goaul'da, který se úspěšně několik tisíc let skrývá na zemi.. :) Naštěstí díky vlastnostem Goaul'dů není zas až tak těžké zjistit, že stále má tendence se nechat uctívat... :) Kdoví, kdo je vlastně v popředí vícero sekt... :) Díl je mimo jiné i vtipný Teal'covým absolutně nevtipným vtipem... :D Poprvé a naposledy vidíme Teal'cův smích od plic.. :D(17.12.2020)

Tak to byl druhý Goa'uld v řadě, kterého SGC dostalo hned po Hathor. Pěkná epizodka, která se mi celkem líbí, i když je zde několik děr v příběhu (nekonzistentní účinky zat'nik'atelu, Jacob najednou odnikud vytáhne ozbrojenou ruku) nebo linií, které mi moc nesedí (nuceně vložená paralela mezi Jacobem a Levinsonovými, arogance SG-1 k agentovi ATF, který nepůsobí nafoukaně, spíše jako policista, který se snaží řádně dělat svou práci). Už přítomnost Jacoba je velké plus, i zápletka je zajímavá. A Seth byl vcelku charismatický Goa'uld. A jako zlatý hřeb ten slavný jaffský vtip.(24.4.2020)