Reklama

Reklama

Hvězdná brána - Série 4 (2000) (série)


Zázračné dítě (S04E19)

(epizoda)
  • USA Prodigy
Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi
Kanada / USA, 2001, 44 min

Obsahy(1)

Daniel je mimo zemi s SG-11, Sam přednáší astrofyziku na letecké akademii. To jsou důvody, proč se Teal'c a O´Neill musí zúčastnit mise na M4C-862, kde Jack musí posoudit novou základnu. Poměrně nudný úkol se nakonec zvrtne v boj o život, když se jednomu výzkumníkovi podaří chytit neznámou bytost. Když ji vypustí, vrátí se s ostatními a vrátí úder. Sam se na akademii setká s kadetkou Jennifer Haileyovou, která ji upozorní na chybu v jejich počtech. (Varan)

(více)

Recenze (6)

Grogan 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

A mě byla Haileyová naopak sympatická, sice trochu moc ambiciozní a rázná, ale jak Carterová poznala, s potenciálem pracovat v SGC a v její následující epizodě bylo vidět, že ji tahle zkušenost pozitivně ovlivnila. Epizoda má trochu pomalejší tempo, kdy se obě dějové linie nezávisle na sobě trochu vlečou, ale na konci se pěkně propojí. Osobně by mě moc zajímalo, která z dam vlastně měla pravdu. ()

majo25 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Kam sme sa to dostali, aby si priestor uzurpovala nejaká kadetská šprtka, čo sa nezmestí do kože. Pokračujúci dej na planéte s energetickou "svetluškou" je už o niečo lepší, ale aj tam ju nechajú otvárať si hubu - úplne "bežné" v prítomnosti majorov a plukovníkov. ()

Galerie (18)

Reklama

Reklama