Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Astronom najde na nebi podivný objekt. Zdá se, že je to pouze obyčejný asteroid. Jenže tohle má délku 137 km a míří na Zemi. Jak se na SGC dozvídají, mají 11 dní a 6 hodin na odvrácení zkázy. Jinak bude lidská rasa vyhubena. (Varan)

Recenze (13)

Grogan 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jasná inspirace Armageddonem, na který je zde vtipně odkazováno. Pár nelogičností a klišé se objeví, ale vcelku dobrá epizoda. A jen tak pro zajímavost, někde jsem četl stížnost fanouška majora Davise, že nikdy za seriál neprošel hvězdnou bránou. Omyl, v téhle epizodě byl mezi lidmi evakuovanými ze Země před dopadem asteroidu. ()

Xeelee 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

E16Ten film jsem už viděl, spadne na Paříž. Bruce Willis like this. Armageddon je zpět, tentokrát s výrazně naquadahovou příchutí. Anubis si se smlouvou o chráněných planetách vytírá p...odlahu. Tentokrát se snaží útok na Zemi, chráněnou planetu, maskovat jako přírodní katastrofu, ale už brzy se postaví i samotným Asghardům. Jen nechápu, jak se tenhle incident povedlo na Zemi utajit. Nikdo jiný si tak blízkého asteroidu nevšiml? Ani na jedné straně Země? A vytěžili ho aspoň? ⤷ E18 ()

Reklama

majo25 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Armageddon ala Hviezdna brána. Rovnako ako známy film je epizóda vyplnená niekoľkými logickými chybičkami. Na druhej strane ale nechýba napätie i dobré hlášky. "Pane, prestrihnite na bombe červený drôt". "Carterová, je tu päť drôtov a všetky sú zelené". ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama